Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

No tak, odetną nas od kompów i zagnają do robótek na świeżym powietrzu, to takie kamizelki się przydadzą 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Z Orange jestem od czasów gołego "Centertela" więc wrażenia nie robi już nawet ten kaftan Emotikon: Bardzo szczęśliwy Przeżyłem taaaakie telefony więc i tu chyba przeżyję...

118224593962799544.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

uuuuuuuuuuuuu to była kosztowna cegiełka.... i do tego jaki powalający zasięg, tylko duże miasta i główne drogi.... Osobiście nie mogłem gadać (w sumie nie bardzo było z kim i za drogo, bo nawet odbieranie kosztowało), ale trzymałem w ręku od szefa i szwagra.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Abonament był kosmiczny, a za minuty płaciło sie poza abonamentem. Tak @Misiek62, dokładnie jak piszesz. Zasięg tylko w dużych miastach, ale te telefony miały jedną, bardzo przydatną, ukrytą opcję....jak przywaliłeś gościowi w czoło, w samoobronie oczywiście, to guza miał dłuuuuuuugo Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

NO tak wagę swoją miały, czyli co, niebezpieczne narzędzie? Kurcze @mabud73 pewnie dlatego nie każdy mógł mieć takie "uzbrojenie" 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

...całe szczęście zezwoleń nie było potrzeba, ale za to jak się niosło w ręku taką cegiełkę rzadko kto odważył się podejść...nie kradli, bo wiedzieli że boli Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Witaj @Wiktor 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

      Witam nowego Orange Hero jak również nowego Moderatora! 😄  

 

Jak widzę to @mabud73  dostał rozpędu i pisze za dwóch 🙂 ale dobrze bo ja się kuruję trochę, właśnie trzecia seria antybiotyku   😞  Zapalenie oskrzeli paskudne mnie trafiło, zamiast leczyć to przechodziłem i teraz mam skutki.  Ale już jest lepiej... 😄

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)


Misiek62 napisał(-a):

Wiktor napisał(-a):

hm... @Misiek62, lubię takie neologizmy - pozwalają na twórcze opisywanie rzeczywistości Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

Będę po prostu umilnie naprostowywał użyszkodnikowanie. Uff.. Emotikon: Język



@Wiktorze, byleby to nie było namolne szkodzenie prostolinijnym forumowym pisarzom 😉


Bez obaw @Misiek62 Szczęśliwy kot


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)


Jozefg napisał(-a):

      Witam nowego Orange Hero jak również nowego Moderatora! 😄  

 

Jak widzę to @mabud73  dostał rozpędu i pisze za dwóch 🙂 ale dobrze bo ja się kuruję trochę, właśnie trzecia seria antybiotyku   😞  Zapalenie oskrzeli paskudne mnie trafiło, zamiast leczyć to przechodziłem i teraz mam skutki.  Ale już jest lepiej... 😄

 


Mądry Polak po szkodzie 😉 U nas też jakiś wirus lata i co chwilę słyszę jak ktoś kaszle... Zdrowiej, @Jozefg