Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


maciejnet napisał(-a):

Przede wszystkim brakuje adresu do korespondecji w widocznym miejscu i numeru faksu. Nie było by błędem udostępnić również adres e-mail do kontaktu. Ile to się swego czasu naszukłaem żeby do Was faks wysłać. Nie znalazłem nr na waszej stronie tylko w wujku google.

 


Bardziej pracujemy nad tym abyś nie musiał do nas faksów wysyłać. Zaraz dodamy możliwość przesłania załącznika do czata.

 

Oszczędzajmy papier i swój czas :). Po co wysyłać do archiwum, czekać parę dni jak można od razu załatwić sprawę na czacie z doradcą?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

@ojojoj

 

Cześć,

 

ilość znaków w sms pokazuje Twój telefon a nie operator komórkowy. Możesz konkretnie napisać gdzie i co chciałeś wysłać?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

U mnie jest na poczatku.

 

Przechwytywanie.PNG


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


maciejnet napisał(-a):

Nie tylko Orange optymalizuje strony www w taki sposób żeby ograniczyć kontakt z obsługą. Robią to bo mają za mało ludzi do obsługi, a często zgłoszenia są banalne. I dlatego jest samoobsługa. Jest taniej 🙂 a jeśli zamkniemy system zgłoszeń w aplikacji to tylko najwytrwalsi dotrwają i zgłoszą problem. Reszta radzi sobie sama, na forach lub czeka na rozwiązanie tematu. Gdyby to Orange miało wsyzstko przepuścić przez swojej systemy to gwarantuje katastrofę.


@maciejnet popatrz na poprzednia strone a popatrz na aktualną. Ja widzę różnicę i raczej nie w kierunku ograniczenia kontaktu z obsługą a wręcz przeciwnie.

 

Oczywiście chcemy abyście korzystali z rozwiazań samoobsługowych ale nie dlatego że ograniczamy Wam kontakt z doradcą ale dlatego że po prostu tak jest dla Was wygodniej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

@Artur: we wcześniejszym poście napisałeś, że po frazie orange kontakt łatwo znaleźć tę stronę. Masz rację. Tylko klienci (=użytkownicy wyszukiwarki Google) częściej wpisują frazę orange infolinia. I wtedy już inne strony są wyżej. Brak mi strony orange.pl/infolinia (treści mogą być takie same), wystarczy zmienić metatagi. Wydaje mi się, że trud znalezienia numeru/czatu będzie mniejszy.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

"orange kontakt" wpisujemy wielokrotnie częściej niż "orange infolinia" 🙂

 

infolinia.PNGkontakt.PNG

 

Rozpędziłem się 😉 To tylko liczba wyników, dzięki za zwrócenie uwagi na "infolinię", @Piotrekk85 - popracujemy nad jej wypozycjonowaniem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Mam jeszcze małe zapytanie: na nowej stronie nie ma informacji, że bezpłatne połączenie z BOK przez mój Orange jest po spełnieniu kilku warunków (pełne logowanie - a nie tylko autologowanie, dzwonienie z karty sim Orange i znajdowanie się w Polsce). Co się zmieniło w tym zakresie? bo żadnej gwiazdki czy coś nie ma.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Piotrekk85 napisał(-a):
Mam jeszcze małe zapytanie: na nowej stronie nie ma informacji, że bezpłatne połączenie z BOK przez mój Orange jest po spełnieniu kilku warunków (pełne logowanie - a nie tylko autologowanie, dzwonienie z karty sim Orange i znajdowanie się w Polsce). Co się zmieniło w tym zakresie? bo żadnej gwiazdki czy coś nie ma.

@Piotrekk85

co do dzwonienia tylko z karty SIM Orange, to się chyba zagalopowałeś. Podobno można na uslugi stacjonarne, co prawda nie sprawdzałem, bo nie mogę zainstalować najnowszej wersji appki MO bo android na starym telefonie ma zbyt niską wersję, więc nie zestwię połączenia na dane NEO... ale jak rozumiem zapisy w Bazie wiedzy, powinno to być możliwe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Bardziej mi chodziło, że jak ktoś ma sim innego operatora, a nie ma nolimit, to może coś zapłacić.

Bo o tym co piszesz, to powinno być za free.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Piotrekk85 napisał(-a):
Bardziej mi chodziło, że jak ktoś ma sim innego operatora, a nie ma nolimit, to może coś zapłacić.

Bo o tym co piszesz, to powinno być za free.

Jak tak, to pełna zgoda. 🙂 Ale wiesz, ktoś kto nie jest klientem orange do BOK raczej nie dzwoni, może jedynie "szukać" oferty... Ale czy taki klient wie, że przez Mobilne MO można też dopytać o ofertę?