Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

II zlot społeczności Nasz Orange 🎉🎈


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

II zlot społeczności Nasz Orange

@mabud73 Na dzisiaj sobie odpuściłem tego smart findera 😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

II zlot społeczności Nasz Orange

U mnie dopiero drugi po wymianie zadziałał 😉

Edit: Tak mnie naszło 😉

IMG_20180120_212935.jpg

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1789
  • 2362
  • 103

II zlot społeczności Nasz Orange

To i ja coś napiszę 🙂

 

Chciałem podziękować wszystkim. Całemu Zespołowi za zaproszenie na zlot i wyróżnienie, @Artur za ciepłe odebranie i odstawienie na recepcję(P.S. Twój avatar już nie będzie dla mnie wyglądał nigdy tak samo Emotikon: Język ), Społeczności za przywitanie w salce Emotikon: Szczęśliwy , za ciekawą prezentację dot. 5G oraz prelegentom, których nie mogłem wysłuchać.

Żałuję ogromnie, że nie wytrwałem do końca i sporo mnie ominęło. Do południa zdążyłem się zregenerować w 80%, teraz(jak to piszę) jest to już 95% Emotikon: Szczęśliwy

Mam nadzieję, że kolejny raz zdrowie mnie tak bardzo nie zawiedzie i będziemy mieli okazję spotkać się na następnym zlocie w pełnym wymiarze godzin, również wieczorem 🙂 

 

P.S. @Piotrekk85 tak namieszał przy NO, że zdecydowanie szybciej się wczytuje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32711
  • 38390
  • 1384

II zlot społeczności Nasz Orange

I wszystko będzie na mnie? 😛

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

II zlot społeczności Nasz Orange

A jak myślisz, dlaczego Ci @Mikołaj odstąpił? Wiedział co robi Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

II zlot społeczności Nasz Orange


Wojcieszko napisał(-a):

Ciężką torbę mięli nowi Herosi.

Najpierw chyba najfajniesze, czyli kubek.

 

20180120_132622.jpg

 

Breloczek bardzo ładny.

 

20180120_132756.jpg

 


Szkoda że mnie tam nie było tym razem.....  😞

 Mój kubek stoi w kuchni na honorowym miejscu, rzadko używany bo oszczędzam....  😄 

 

Co do breloczka, mam taki od dawna,  

  Logo robione metodą elektrochemiczną , w tym wypadku "na biało" , ale może być zrobione jako czarne - kwestia ustawienia urządzenia...

   A skąd wiem? Bo urządzenia do wykonywania napisów elektrochemią produkuje mój kolega. 

  Natomiast projekt,  prototypy i dokumentację tej maszynki przed iluś laty ja wykonałem na jego zlecenie..... 😄

    Ale to taka ciekawostka....

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

II zlot społeczności Nasz Orange

@Jozefg, z tego co mi wiadomo jakaś paczuszka do Ciebie poleci 😉 @Piotrek tylko musi się pozbierać 😛

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

II zlot społeczności Nasz Orange

Nic nie wiem o żadnej paczuszce. 

 Dlaczego @Piotrek  ma się pozbierać?  Tak go zmaltretowaliście na zlocie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

II zlot społeczności Nasz Orange

No dobra, jeśli @mabud73  pisze że pewnie paczki będą wysłane, to dopowiem, że ja na I zlot też dostałem jakiś zestaw gadżetów 😉 dlatego w pełni się zgadzam, że jeśli nie już, to lada chwila zostaną wysłane do wszystkich Herosów, którzy nie byli na II zlocie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

II zlot społeczności Nasz Orange

Nie jest to tajemnicą, że nieobecni na zlotach nigdy nie zostali na lodzie 😉 Dokładnie jak @Misiek62 napisał, poprzednio też tak było. Jedyne co to teraz @Piotrek uszu mi natrze, bo będzie musiał się sprężać z wysyłką 😉 😛