Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Pracuj臋 w Orange
  • 2054
  • 5238
  • 110

II zlot spo艂eczno艣ci Nasz Orange 馃帀馃巿

[ Edytowane ]

Warto pomaga膰 innym na forum Emotikon: Szcz臋艣liwy W najbli偶szy pi膮tek odb臋dzie si臋 II zlot spo艂eczno艣ci Nasz Orange, na kt贸ry zaproszeni zostali Herosi Orange oraz inni u偶ytkownicy, kt贸rzy cz臋sto pomagaj膮 innym.

Z tymi, kt贸rzy nie mog膮 si臋 pojawi膰, mamy nadziej臋 spotka膰 si臋 na kolejnym zlocie, a tymczasem, na II zlocie spo艂eczno艣ci spotkamy si臋 z:

@Piotrekk85@Misiek62@mabud73@BORAX@Duke@Jarek@Mat i @Wojcieszko.

Gratulujemy!

1.jpg

Spotkanie jest przede wszystkim po to, aby艣my mogli pozna膰 si臋 na 偶ywo (w przypadku niekt贸rych spotka膰 ponownie Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy), ale w programie mamy te偶 m.in.:

1. Og艂oszenie "nowych" Heros贸w na podstawie TOP 25 oraz wsp贸lne przetestowanie i wdro偶enie nowo艣ci na forum (m.in. nowego profilu z supermocami i dodatkowymi statystykami).

2. Spotkania z zespo艂em Rzecznika Orange, Fundacji Orange oraz naszymi ekspertami zajmuj膮cymi si臋 gamingiem, technologi膮 5G, aplikacj膮 M贸j Orange.

3. Warsztaty w FabLab powered by Orange, podczas kt贸rych ka偶dy samodzielnie wykona dla siebie co艣 praktycznego za pomoc膮 plotera laserowego i wydrukujemy co艣 razem w 3D.

4. Integracja do p贸藕nych godzin nocnych w bardzo fajnym lokalu z pysznym jedzeniem i 艣wietnymi trunkami.

Wszystko w lu藕nej atmosferze zgodnej z duchem spo艂eczno艣ci Nasz Orange. Ja ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰, a Wy? Do zobaczenia! Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

Pracuj臋 w Orange
  • 325
  • 346
  • 24

II zlot spo艂eczno艣ci Nasz Orange ju偶 w pi膮tek 馃帀馃巿

[ Edytowane ]

Do zobaczenia! Musz臋 si臋 tylko wydosta膰 偶e srodnio Cieplej obecnie Hiszpanii;P

Pracuj臋 w Orange
  • 2054
  • 5238
  • 110

[ Edytowane ]

Wracaj, wracaj, tutaj centrum kraju zasypane 艣niegiem, ale do pi膮tku Mo偶e stopnieje Emotikon: Mrugaj膮cy

Poziom 35, Ekspert
  • 3553
  • 4789
  • 127

[ Edytowane ]

No w艂a艣nie, ja z niepokojem patrz臋 na drog臋 i s艂ucham radia, kt贸re co chwil臋 podaje info a to jakich艣 wypadkach a to o korkach, objazdach... ale nawet je艣li zamiast 2h dojazd zajmie 3h to wyjad臋 odpowiednio wcze艣niej. Najwy偶ej przed otwarciem zlotu wypije si臋 gdzie艣 kaw臋 i przeczeka... bo pierwsz膮 jeszcze w chacie Emotikon: Mrugaj膮cy w naszym kubeczku, w kt贸rym praktycznie ka偶d膮 domow膮 kaw臋 pijam! 

Za艂o偶y艂e艣/a艣 temat a ja Ci pomog艂em? Kliknij "Oznacz jako rozwi膮zanie" - pod moim postem | Spodoba艂a Ci si臋 moja wypowied藕? Kliknij kciuk w g贸r臋 | Dzi臋kuj臋; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

Pracuj臋 w Orange
  • 866
  • 949
  • 72

Ja przyb臋d臋 poci膮giem, to 艣nie偶yce nie s膮 straszne! W kubeczku w sam raz chyba barszczyk. Na gard艂o si臋 przyda. Swoj膮 drog膮 widz臋 os贸b jako艣 du偶o nie ma, ale grono zacne Emotikon: Szcz臋艣liwy

Z racji zmiany charakteru pracy, obecnie pracuj臋 na koncie: https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/124978
Poziom 39, Guru ****
  • 23274
  • 11777
  • 1100

[ Edytowane ]

A w FabLab b臋dziemy bez kolejki? bo niekiedy podobno spore jak w CN Kopernik Emotikon: J臋zyk

.
Poziom 35, Ekspert
  • 3553
  • 4789
  • 127

@Piotrekk85  powiem nieskromnie, s膮dz臋, 偶e b臋dziemy tam VIPami, ze specjalnym "programem" dla Nas.

Za艂o偶y艂e艣/a艣 temat a ja Ci pomog艂em? Kliknij "Oznacz jako rozwi膮zanie" - pod moim postem | Spodoba艂a Ci si臋 moja wypowied藕? Kliknij kciuk w g贸r臋 | Dzi臋kuj臋; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

Pracuj臋 w Orange
  • 2054
  • 5238
  • 110

[ Edytowane ]

Potwierdzam Emotikon: Szcz臋艣liwy Program przygotowany specjalnie dla Was i w czasie warsztat贸w FabLab te偶 tylko dla Was.

Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

M贸j dopisekEmotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

rzw.JPG

Poziom 22, Pasjonat
  • 264
  • 616
  • 14

Program bardzo zacny, tylko pozazdro艣ci膰 udzia艂u w takim zlocie. Udanego oraz pe艂nego pozytywnych wra偶e艅 spotkania dla wszystkich wyr贸偶nionych uczestnik贸w! Emotikon: Mrugaj膮cy 

P. S. Mam nadziej臋, 偶e jaka艣 relacja z II zlotu NO pojawi si臋 tutaj... Emotikon: Szcz臋艣liwy