Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

II zlot społeczności Nasz Orange 🎉🎈


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

II zlot społeczności Nasz Orange 🎉🎈

Warto pomagać innym na forum 🙂 W najbliższy piątek odbędzie się II zlot społeczności Nasz Orange, na który zaproszeni zostali Herosi Orange oraz inni użytkownicy, którzy często pomagają innym.

Z tymi, którzy nie mogą się pojawić, mamy nadzieję spotkać się na kolejnym zlocie, a tymczasem, na II zlocie społeczności spotkamy się z:

@Piotrekk85@Misiek62@mabud73@BORAX@Duke@Jarek@Mat i @Wojcieszko.

Gratulujemy!

1.jpg

Spotkanie jest przede wszystkim po to, abyśmy mogli poznać się na żywo (w przypadku niektórych spotkać ponownie :D), ale w programie mamy też m.in.:

1. Ogłoszenie "nowych" Herosów na podstawie TOP 25 oraz wspólne przetestowanie i wdrożenie nowości na forum (m.in. nowego profilu z supermocami i dodatkowymi statystykami).

2. Spotkania z zespołem Rzecznika Orange, Fundacji Orange oraz naszymi ekspertami zajmującymi się gamingiem, technologią 5G, aplikacją Mój Orange.

3. Warsztaty w FabLab powered by Orange, podczas których każdy samodzielnie wykona dla siebie coś praktycznego za pomocą plotera laserowego i wydrukujemy coś razem w 3D.

4. Integracja do późnych godzin nocnych w bardzo fajnym lokalu z pysznym jedzeniem i świetnymi trunkami.

 

Wszystko w luźnej atmosferze zgodnej z duchem społeczności Nasz Orange. Ja już nie mogę się doczekać, a Wy? Do zobaczenia! 😄

217 ODPOW. 217

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Do zobaczenia! Muszę się tylko wydostać że srodnio Cieplej obecnie Hiszpanii;P


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Wracaj, wracaj, tutaj centrum kraju zasypane śniegiem, ale do piątku Może stopnieje 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

No właśnie, ja z niepokojem patrzę na drogę i słucham radia, które co chwilę podaje info a to jakichś wypadkach a to o korkach, objazdach... ale nawet jeśli zamiast 2h dojazd zajmie 3h to wyjadę odpowiednio wcześniej. Najwyżej przed otwarciem zlotu wypije się gdzieś kawę i przeczeka... bo pierwszą jeszcze w chacie 😉 w naszym kubeczku, w którym praktycznie każdą domową kawę pijam! 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Ja przybędę pociągiem, to śnieżyce nie są straszne! W kubeczku w sam raz chyba barszczyk. Na gardło się przyda. Swoją drogą widzę osób jakoś dużo nie ma, ale grono zacne 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

A w FabLab będziemy bez kolejki? bo niekiedy podobno spore jak w CN Kopernik 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@Piotrekk85  powiem nieskromnie, sądzę, że będziemy tam VIPami, ze specjalnym "programem" dla Nas.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Potwierdzam 🙂 Program przygotowany specjalnie dla Was i w czasie warsztatów FabLab też tylko dla Was.

Anonim

Nie dotyczy

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Mój dopisekEmotikon: Bardzo szczęśliwy

rzw.JPG


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Program bardzo zacny, tylko pozazdrościć udziału w takim zlocie. Udanego oraz pełnego pozytywnych wrażeń spotkania dla wszystkich wyróżnionych uczestników! 😉 

 

P. S. Mam nadzieję, że jakaś relacja z II zlotu NO pojawi się tutaj... 🙂