Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉


Zespół Nasz Orange
  • 1083
  • 9069
  • 54

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Mówią: "7 jest szczęśliwa" - @Wiktor  tak nam napisał rok temu...

 

Ósemka szczęśliwsza być winna - wszak dzisiaj dochodzi nam kolejny roczek - świętujmy te fantastyczne 8 lat naszego forum!

 

Gdybyśmy chcieli, to Tarnów byśmy zaludnili ilością naszych użytkowników prawie jeden do jednego, acz to nie nasza misja - naszą misją jest podbić tylko i aż kosmos. Stąpanie w nieznane, wpisów dodawanie i problemów rozwiązywanie w jednym celu - pomocy, której udzielanie to spory fragment naszej misji.

 

u8rodziny.png

Pragniemy jako Zespół podziękować wszystkim Herosom, użytkownikom i każdemu odwiedzającemu nasze forum - każdy z Was niczym budowniczy dołożył swoją cegiełkę do tej niesamowitej społeczności, w której wirtualnie mieszkamy. Wyrazy uznania i gromkie brawa.

 

Offline: Czas na świętowanie w Miasteczku Orange - dla każdego kto dołączy do celebracji tego wyjątkowego dnia (zgodnie z zaproszeniem jakie skierował do Was @Wojciech ) czeka słodki poczęstunek, garść atrakcji, gadżet i.... coś jeszcze Szczęśliwa kobieta

Zaczynamy o 11:00 - Miasteczko Orange - al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

 

Pamiętajcie, to nasza kontynuacja misji kosmicznej! Każdy z Was, kto w tym wyjątkowym dniu zaloguje się do naszej społeczności, otrzyma wyjątkową odznakę:

 

u8rb.png

 

 

Nasz Orange tu jest!

 

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 56003
  • 760

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Nie spodziewałem się, że aż tyle razy AMA się odbyło. W pigułce to dopiero pokazuje ile tego było. Szacując średnio, na każdym AMA trzech ekspertów, plus zespół NO to około setka osób mogło być zaangażowanych. Podczas AMA zadaliśmy ponad 6500 pytań. Tu dopiero widać kosmiczną moc 🤔🤗👍

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38324
  • 1384

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Dzięki wszystkim za kolejny rok, mam nadzieję, że nie ostatni w moim wypadku - z roku na rok coraz mniej czasu.

No i super, że w tym roku możemy świętować offline 🎂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 56003
  • 760

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Dziś święto nas wszystkich udzielających się na forum NO. Żeby nie użytkownicy oraz Zespół NO, nie było by w necie takiego fajnego miejsca. Wszystkiego najlepszego i oby kolejny rok był jeszcze bogatszy w wiedzę i doświadczenia niż poprzednie lata 🎉🤗👏


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5484
  • 18245
  • 186

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Ładny kawałek życia tu "spędziliśmy". 

Nie wątpię, że w kolejne lata cel istnienia forum będzie realizowany na takim samym poziomie, a może lepszym. Prawie wszystko zależy od nas - użytkowników.

Załodze dziękuję za wkład, szczególnie za pomysły uatrakcyjniające funkcjonowanie Nasz_Orangowej Społeczności.

 

Trochę podniosłość dnia psuje fakt, że @Aśka_M opuszcza Zespół, ale, podobnie jak inni,  życzę jej realizacji celów w nowych obszarach aktywności, tej zawodowej i osobistej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 56003
  • 760

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

@Misiek62 Asia nic nie psuje, tylko przekazała radosną informację o nowej osobie w zespole NO 🤗


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

W Herosach jeszcze mnie nie ma, za to pojawiłem się w cytatach i przy tym udało mi się nie skłamać:)

Najlepsze życzenia z okazji urodzin dla wszystkich oraz wielkie podziękowania dla Herosów, administracji forum i pracowników Orange bo razem z nimi tworzymy to wyjątkowe miejsce i chyba najlepszą usługę ze wszystkich usług naszego ukochanego operatora 🙂  

Aż żal że nie mogę pojawić się na zlocie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57223
  • 691

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Miła uroczystość z okazji urodzin jednego z fajniejszych miejsc technicznych w necie.

Wszedłem przez przypadek i...zostałem.

Fajny i pomocny Zespół administrujący, ciekawe tematy, ciekawi ludzie z większymi lub mniejszymi problemami technicznymi. Co zdziwiło na początku? Chęć pomocy innym, dzielenia się wiedzą i życzliwe podejście do innych użytkowników. 

Według mnie Forum to najlepsze miejsce zarówno dla pomagających jak i potrzebujących pomocy...

Niech więc nam trwa i trwa...tym bardziej, że sami tworzymy to środowisko, dla siebie.

Sto lat!!!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5484
  • 18245
  • 186

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

Tort - na zdjęciu, na głównej - wygląda apetycznie... 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 56003
  • 760

🎉✨🎈 8 urodziny Nasz Orange🎈✨🎉

@Misiek62 a jaki był smaczny 😋