Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Witam 

@ketrasaArtur Czy możesz podać jaki to operator , bo jestem  bardzo zainteresowany zmianą operatora , ponieważ mam włączoną płatną usługę  na różnych smartfonach -  KWR do marca 2023  i wychodzi na to że to się nie liczy , to po co brali za to opłatę , to teraz żeby utrzymać wszystko w sieci  mam co miesiąc płacić od nowa ? Przecież to jest poplątane z pomieszanym ! Jeżeli nie możesz podać publicznie tutaj , to wyślij mi wiadomość , dziękuję. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Komunikat w tej sprawie pojawił się w dziale komunikaty (na samym dole strony, szare napisy na czarnym tle, oddzielone pionowymi kreskami)

https://www.orange.pl/omnibook/nowa-usluga-utrzymanie-numeru-w-sieci-zmiana-cennikow-orange-na-karte

Cóż, porządków w pre-paid ciąg dalszy. To było w sumie do przewidzenia 🙁


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 51
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Dobra ale co w przypadku kiedy mam 2zł i włączony rok ważności konta, wtedy te 2zł zjada i co dalej? Wchodzę na minus z każdym miesiącem??


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@spiro komunikat wczoraj przeczytałem , ale nigdzie nie ma a ten temat ogólnodostępnego regulaminu , kiedy  i gdzie będzie  dostępny dla zainteresowanych takich jak np. ja ? , ponieważ mam KWR do marca 2023 i coś z tym muszę zrobić , na pewno drugi raz nie będę płacił , żeby utrzymać aktywne konto w sieci !


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 51
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Oby było tak że wystarczy na sekundę gdzieś zadzwonić żeby wykonać płatną aktywność, żeby za miesiąc nie zjadło 5zł, tak jest w Play i chyba w Plus. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@Mikuunapisał(-a)

Dobra ale co w przypadku kiedy mam 2zł i włączony rok ważności konta, wtedy te 2zł zjada i co dalej? Wchodzę na minus z każdym miesiącem??


Zaczekajmy na regulamin, wtedy powinniśmy dokładnie wiedzieć na czym stoimy.

 

Aha, jak ktoś dostanie smsa lub maila przed 4. kwietnia o tej zmianie to proszę o sygnał w tym wątku.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@spiro ,ale ile można czekać i co będzie szybciej , usługa która z automatu zacznie obowiązywać , czy tajemniczy regulamin , którego na dzień dzisiejszy nie ma .


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 51
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Nie ma regulaminu ale będzie przecież, usługa wchodzi dopiero w kwietniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Usługa dla nowych aktywacji to ok.

Niestety dla dotychczasowych klientów którzy zakupili doładowanie przed wejściem zmian - będą duże kary UOKiK. A i tak przecież te kary płacą klienci - a nie Orange. Bo my płacimy za usługi.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Wszystko ok tylko co z usługami "Więcej czasu na wszystko" za 29zł? Co z pakietem za 360 zł na ROK? Same niewiadome.