Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 196
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1 wiem co się stanie, przepadną środki i dlatego poleciłem mamie, żeby z tego korzystała, aby jej nie przepadły i by nie musiała doładować się by ich ważność wydłużyć. Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem co pisałem. Przecież ta nowa usługa nie wydłuża ważności konta tylko nalicza opłate za niekorzystanie z numeru. Przeczytaj sobie to jeszcze raz ziomuś zanim będziesz zarzucał mi robienie wody z mózgu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Witam @ketrasaArtur mam prośbę,  gdzie jest dostępny regulamin do tej nowej usługi obowiązującej od 04.04.2022  r. 

Dziękuję. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1 to na razie komunikat. Pewnie w niedługim czasie Orange udostępni.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@K0stek  jak tylko będzie dostępny regulamin to b.dokładnie  przeczytam , ale nadal twierdzę że płacę 2 razy za tą samą usługę  , a nie są to dwie oddzielne  ,nieżależne od siebie usługi , jeżeli poczułeś  się urażony to przepraszam .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 196
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Luz @jan1 nie gniewam się. Sorry ziomuś jeśli i ja czymś Cie uraziłem. Spoko, poczekamy do regulaminu. Na ten moment ja też pozostanę przy swoim, że to dwie usługi różne. Rozpisałem to tak o dla jasności wg tego, jak ja to rozumuję:

• Konto Ważne Rok: przedłuża ważność środków niezależnie od kwoty doładowania. Jest przydatne zwłaszcza dla ludzi mających zgromadzoną ilość kasy na koncie.
• Utrzymanie numeru w sieci: brak opłat jeśli aktywnie korzystasz z numeru. Jeśli telefon nie jest używany przez conajmniej 31 dni, to naliczana jest opłata za utrzymanie numeru przez sieć. Aby nie ponosić kosztów, wystarczy choć raz na miesiąc zadzwonić, czy wysłać smsa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@jan1 nie wiem jak UOKiK by podszedł do tematu. Orange przecież wprowadza usługę:  Utrzymanie numeru w sieci, a Rok ważności konta, to jest przedłużenie ważności konta głównego. Czyli tak jakby dwie niezależne usługi, które w efekcie dają to samo. 


W Plushu na kartę masz to samo RWK i Opłatę za nie aktywność. Z drugiej strony możesz się zwolnić robiąc doładowanie telefonu. A w Orange to "rozumianej jako wykonanie połączenia wychodzącego (minuty/SMS/MMS/internet) lub zakup   usługi dodanej lub pakietu."  

A tak ogólnie pora się przenieść do wirtualnej sieci która nią jest na papierze 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Ciekawe, co będzie z numerem, jak na koncie głównym brak środków? Czy numer zostanie wyłączony?

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Może zablokują przychodzące i wychodzące, ale krótkie połączenie, rząd w miesiącu i brak dodatkowej opłaty😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Ponawiam pytanie , do pracowników Orange , kiedy będzie ogólnodostępny regulamin " Utrzymanie numeru w sieci na kartę "

Zależy mi na czasie żebym nie był później zaskoczony .

 " prezentem " od Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

Ciekawe, co będzie z numerem, jak na koncie głównym brak środków? Czy numer zostanie wyłączony?



 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Już znalazłem operatora, do którego przeniosę numery. Wychodzi dużo taniej niż w Orange u zielonego. Nawet moja mama zadecydowała, że mam jej pomóc w przeniesieniu numeru, na którym obecnie jest ponad 150 zł, a używa go głównie do odbierania połączeń.