Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@Artur @mabud73 Moi drodzy, nie codziennie dziękuje się za to, co dostaje się od innych ludzi. Dziś, w dniu moich urodzin, chcę wyrazić swoją wdzięczność. To szczęście mieć Was wszystkich NO. To wielki dar, móc polegać na tylu wspaniałych osobach. Nie każdy może na to liczyć. Jesteście ważną częścią mojego życia. Dziękuję!

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 36, Guru
  • 6536
  • 2602
  • 340

Zatrzymane chwile

Sto lat! @vdsl2
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Poziom 22, Pasjonat
  • 1014
  • 789
  • 10

Zatrzymane chwile

Drogi Januszu, niech światełko Orange rozpromienia Ci drogę życia do 100 LAT!!!Emotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 462
  • 423
  • 24

Zatrzymane chwile

Januszu 🤗
Trzymaj się chłopie. 100 lat!!! 💪💪💪

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Zespół Nasz Orange
  • 60
  • 349
  • 15

Zatrzymane chwile

Janusz, spełnienia marzeń, sto lat !
@vdsl2

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Poziom 29, Specjalista
  • 1662
  • 1498
  • 61

Zatrzymane chwile

Niech i mi będzie wolno życzyć Ci Nasz kolego wszystkiego najlepszego  i światełka internetowego Emotikon: Mrugający 100lat Janusz @vdsl2

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]
@vdsl2 wszystkiego najlepszego Emotikon: Szczęśliwy Dużo zdrowia i energii do bycia z nami na NO. Pozdrawiam z Twojego pięknego miasta. Najlepszego, Twoje zdrowie Emotikon: Szczęśliwy

Załączniki

Zespół Nasz Orange
  • 226
  • 411
  • 6

Zatrzymane chwile

@vdsl2 Wszystkiego Co Najlepsze! Spełnienia marzeń i 100 lat ! Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

I mamy już 13000 członków

1.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Już mamy 13400 członkówEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie.PNG