Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@Artur @mabud73 Moi drodzy, nie codziennie dziękuje się za to, co dostaje się od innych ludzi. Dziś, w dniu moich urodzin, chcę wyrazić swoją wdzięczność. To szczęście mieć Was wszystkich NO. To wielki dar, móc polegać na tylu wspaniałych osobach. Nie każdy może na to liczyć. Jesteście ważną częścią mojego życia. Dziękuję!

Poziom 36, Guru
  • 11134
  • 4615
  • 682

Zatrzymane chwile

Sto lat! @Konto usunięte
Zabezpiecz sprzęty przed burzami! Info tutaj.
Poziom 27, Specjalista
  • 2888
  • 2305
  • 45

Zatrzymane chwile

Drogi Januszu, niech światełko Orange rozpromienia Ci drogę życia do 100 LAT!!!Emotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 1226
  • 931
  • 65

Zatrzymane chwile

Januszu 🤗
Trzymaj się chłopie. 100 lat!!! 💪💪💪

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 153
  • 648
  • 26

Zatrzymane chwile

Janusz, spełnienia marzeń, sto lat !
@Konto usunięte

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 33, Ekspert
  • 2723
  • 3003
  • 105

Zatrzymane chwile

Niech i mi będzie wolno życzyć Ci Nasz kolego wszystkiego najlepszego  i światełka internetowego Emotikon: Mrugający 100lat Janusz @Konto usunięte

prawie tydzień będę poza krajem, więc aktywność też będzie ograniczona. | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]
@Konto usunięte wszystkiego najlepszego Emotikon: Szczęśliwy Dużo zdrowia i energii do bycia z nami na NO. Pozdrawiam z Twojego pięknego miasta. Najlepszego, Twoje zdrowie Emotikon: Szczęśliwy

Załączniki

Zespół Nasz Orange
  • 411
  • 614
  • 15

Zatrzymane chwile

@Konto usunięte Wszystkiego Co Najlepsze! Spełnienia marzeń i 100 lat ! Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted
Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

I mamy już 13000 członków

1.PNG

Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Już mamy 13400 członkówEmotikon: Bardzo szczęśliwy