Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasady Nasz Orange


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zasady Nasz Orange

@mmmmmm Teraz, żeby dodać nowy temat wystarczy, że wybierzesz na stronie głównej stosowny przycisk, potem kategorie i podkategorie, jak zaznaczyłem na poniższej grafice :

temat.png

Łatwiej jest jeśli wcześniej trafiłeś do konkretnej podkategorii:

temat k.png

Mam nadzieję, że ten opis wyjaśni wątpliwości. Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Zasady Nasz Orange

To też nowa zasada logowania?Emotikon: Mrugający

Nieskończoność.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasady Nasz Orange

Są prace na portalu i pewnie stąd takie cuda 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

Melduję, że zrobiliśmy kilka drobnych, wręcz kosmetycznych poprawek w zasadach oraz dodaliśmy nowy, ważny zapis:

Można zachęcać innych do lajkowania postów i głosowania na pomysły, ale nie wolno zakładać wielu kont w celu wpłynięcia na rankingi (wykrycie takiego działania skutkuje blokadą kont).

 

Kolejna aktualizacja:

Ponieważ w społeczności "mieszka" już ponad 30 000 osób - aktualizujemy zasady przyjmowania pomysłów do sprawdzenia. Od tej pory, każdy nowy pomysł ma 3 miesiące, aby zebrać min. 10 głosów. Po tym czasie pomysły, które nie osiągną minimum - będą zamykane. Pomysły, które zbiorą 10+ głosów - trafiają do sprawdzenia przez ekspertów Orange. Zmiana dotyczy wyłącznie pomysłów ze statusem Nowy. Te, które mają już status Sprawdzany lub Realizowany - "płyną" dotychczasowym trybem. Niezmiennie może zdarzyć się sytuacja, w której pomysł nie zebrał min. głosów, ale trafiły na niego osoby odpowiedzialne za dany temat w Orange i pomysł i tak trafia do szczegółowej analizy 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

Ja tylko z aktualizacją. W sekcji "Jak rozmawiać w Nasz Orange" została dodana informacja, o której niedawno dyskutowaliśmy na forum:

Jeśli trafisz na temat, w którym nie zostało jeszcze oznaczone rozwiązanie, a Twoim zdaniem jeden z komentarzy na to zasługuje - wybierz Opcje posta przy tym komentarzu i zgłoś komentarz do moderatorów. W notatce napisz, że Twoim zdaniem ten komentarz jest rozwiązaniem.

Anonim

Nie dotyczy

Zasady Nasz Orange

@ArturJuż kilka dziś zgłosiłem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasady Nasz Orange

A @Wiktor dziś ma klikane 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

Super, @Anonim!

@Piotrekk85, no ma, ale chyba trochę przysypiał dzisiaj, więc przyda się "rozrywka". Prawda, @Wiktor? 😛

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Zasady Nasz Orange

@Artur, brzuch mnie boli ze śmiechu - tak mnie rozbawiłeś 😉

 

▬▬▬

Przy tym zgłaszaniu i oznaczaniu wychodzi taka mała zagwozdka etyczna: czy użytkownicy mogą zgłaszać swoje własne wpisy? Emotikon: zakłopotanyMężczyzna pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Zasady Nasz Orange


@Wiktornapisał(-a)

 

 

Przy tym zgłaszaniu i oznaczaniu wychodzi taka mała zagwozdka etyczna: czy użytkownicy mogą zgłaszać swoje własne wpisy? Emotikon: zakłopotanyMężczyzna pokazuje język


Dobre pytanie @Wiktor Emotikon: Zaskoczony