Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wylogowanie z błędami

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@Anonim  Miałem właśnie teraz ten przypadek, że mnie samo zalogowało próbuje znaleźć prawidłowość jak to się zdarza.

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@Anonim, wydaje mi się, że nie ma żadnej reguły. Ja sądzę, że to przez majstrowanie z formułą funkcjonowania MO i NO się tak dzieje. @Anonim pamięta, jak mi się na ułamek sekundy pojawiał @Piotrek w lewej części ekranu i ten czasem dziwny spis treści serwisu (też czasami), który jednak był do uchwycenia, zaś ten pierwszy już nie.

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  Miałem właśnie teraz ten przypadek, że mnie samo zalogowało próbuje znaleźć prawidłowość jak to się zdarza.


@Anonim, właśnie trzasnąłem drzwiami i ciekawy jestem reakcjiEmotikon: Zaskoczony

sesja.PNGŻadnego echa! 198 minut online i trzyma jak jasny gwint. Do tego to mają "moc uzdrowicielską", ale żeby w trosce o nasze bezpieczeństwo, przycisk Wyloguj działał zgodnie z jego przeznaczeniem, to już nieEmotikon: Język


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Wylogowanie z błędami

@Wiktor, czy tam ktoś jeszcze...

Przypominam o problemie wylogowywania się z tego Forum.

Do dziś problem ten nie został jeszcze naprawiony.

Czy to w IE, czy w Edge, czy w Chrome - czy to w komputerze stacj., czy w laptopie, czy w smartfonie: problem występuje u mnie w postaci takiej, jak opisywali to moi przedmówcy w tym wątku.

 

Moim zdaniem:

po naciśnięciu przycisku 'Wyloguj' powinna pokazywać strona logowania do tego Forum, a nie jakaś "pusta" (bądź jakaś inna z Orange) strona.

Powinno też wystarczać jedno kliknięcie w ów przycisk, a nie kilka.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@Ela12, to temat ciągle otwarty, ale jak trochę "poćwiczysz", to nie dosyć, że zerwie sesję, ale uwolni też od "rzepa" Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wylogowanie z błędami

Lepiej niech będzie "ten problem z wylogowaniem" czy to co mieliśmy wcześniej czyli samoczynne wylogowywanie z forum co 5 minut (wystarczy przeczytać początek wątku).
Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@Piotrekk85 jedno i drugie nie wadzi, by problem definitywnie rozwiązać. ZUS, czy ePUAP mają sesję i przed bezczynnością jest komunikat, aby przedłużyć, lub zerwie. Można?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Wylogowanie z błędami

Tak @Ela12... @Anonim 🙂
My również nie jesteśmy w 100% z takiego działania zadowoleni Emotikon: zakłopotany.
Mogę tylko napisać, że temat mamy na wokandzie, ale... Na dzisiaj żadnych konkretów nie jestem w stanie przekazać.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wylogowanie z błędami

Najlepiej "zawisnąć" na sesji i nie wychodzić Emotikon: sfrustrowany U mnie logowanie tylko po czyszczeniu przeglądarki Emotikon: Szczęśliwy W ostatnich dwóch tygodniach logowałem się może ze dwa razy. Lepsze to niż niedawne problemy z "wywalaniem" z NO, jak wspomniał @Piotrekk85 Emotikon: Obojętny

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@mabud73, w dobrych poradach każą się wylogować dla własnego bezpieczeństwa. Ale nikt nikomu nie zabroni "wisieć" na sesji Emotikon: Język Gdyby np. był tak skuteczny mechanizm, jaki ma program antywirusowy Nortona, to automat sam by Ci otworzył stronę bez męczenia się z wpisywaniem danych. Nigdzie na kompie nie mam tylu zagadek z przyciskiem wyloguj, co w całym, rozbudowanym serwisie operatora. Pozostaje nie psioczyć i robić jak u Pawła i Gawła Emotikon: Język