Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Widzisz? Nie ma!

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim  ja tam widzę w poprzednim Twoim poście że o mnie wspomniałeś,  czyli "otagowałeś" miśka 😉

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  ja tam widzę w poprzednim Twoim poście że o mnie wspomniałeś,  czyli "otagowałeś" miśka 😉


@Misiek62, jak mi ktoś podpowie w końcu z tymi zrzutami, to pokażę, że jest inaczej. Bynajmniej ja nie widzę.

I Kolejna sugestia, jaka mi się nasunęła na przykładzie tematu "Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange" i "O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange". W tym drugim licznik stron jest tylko na dole, zaś w pierwszym na dole i na górze. Czy zależy to od rangi tematu?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur   a gdyby tak zrobić tabelę, wykaz czy jak to tam sobie nazwiecie, z liczbą "rozwiązań", którą poszczególni użytkownicy mają przyznane - na wzór wykazu "popularnych" ... skoro skuteczność w tym zakresie jest niezwykle ważna dla rangi ... 

 

PS. co z tym oznaczeniem dla grupy Orange Heroes? utknęło na produkcji?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Cierpliwości odnośnie oznaczenia Orange Hero, właśnie to ogarniamy, ale to więcej kodowania, niż się spodziewaliśmy, więc jeszcze nie ma. Wychodzimy z założenia, że lepiej nie pośpieszać programistów i dostać dopracowany produkt niż na szybko zrobić coś, co będzie wymagało wielu poprawek. Czekamy więc cierpliwie.

 

A co do rankingów osób, które dodają rozwiązania to planujemy na głównej stronie pokazywać osoby, które mają ich najwięcej na koncie (w ciągu np. ostatnich 30 dni):

 

rozwiazania.PNG

Po kliknięciu "pokaż więcej" będzie strona z pełnym rankingiem, na którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją pozycję 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Cierpliwości odnośnie oznaczenia Orange Hero, właśnie to ogarniamy, ale to więcej kodowania, niż się spodziewaliśmy, więc jeszcze nie ma. Wychodzimy z założenia, że lepiej nie pośpieszać programistów i dostać dopracowany produkt niż na szybko zrobić coś, co będzie wymagało wielu poprawek. Czekamy więc cierpliwie.

 

A co do rankingów osób, które dodają rozwiązania to planujemy na głównej stronie pokazywać osoby, które mają ich najwięcej na koncie (w ciągu np. ostatnich 30 dni):

 

rozwiazania.PNG

Po kliknięciu "pokaż więcej" będzie strona z pełnym rankingiem, na którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją pozycję 🙂


O to mi chodziło 😉 @Artur a z oznaczeniem, spoko, tak tylko przy okazji spytałem 😄


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dostałem dzisiaj powiadomienie o osiągnięciu nowej rangi. Fajnie, tylko po co dwoma kanałami - raz wiadomość na priv, dwa - w powiadomieniach? To że się nieznacznie różnią treścią nie ma chyba znaczenia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Domator napisał(-a):

Dostałem dzisiaj powiadomienie o osiągnięciu nowej rangi. Fajnie, tylko po co dwoma kanałami - raz wiadomość na priv, dwa - w powiadomieniach? To że się nieznacznie różnią treścią nie ma chyba znaczenia.


Chyba trzeba tym zainteresować @Piotrek, albo @Natalia,  @Ana@Artur@Mikołaj ... 5 wystarczy 😉 

Co myślicie Zespole, czy takie dwudrożne powiadomienie tu w obszarze forum, jest konieczne? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Misiek62, @Domator Zapoczątkowaliście dyskusje, która trwa. Mrugający mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Mikołaj ja się tylko wciąłem... ale rozumiem, że dyskusja trwa w Zespole - jak to zmienić, mam rację?