Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Chwilowo mam wolne, ale to się już kończy, raczej nie zaistnieje na NO w Herosach czy czym innym, tak poza tym pomaganie spok, ale czasem się człowiek sparzy, czy stara się a drugi to zlewa, ja mam 50 zaliczoną, to nie dla mnie.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim, dlaczego na każdym niemalże kroku podkreślasz swój wiek i jest w Tobie jakaś bariera? Z moich obserwacji, (chyba, że są userzy, którzy ukrywają swój wiek) najstarszym jest @Jozefg. Popatrz, jak dumnie  pyk, pyk, pyk fajeczkę dmucha. Ja też już jestem wapniakiem, co to na worku siedzi i sznurkami się bawi (młynarz Emotikon: Język). Weź się w garść i używaj życiaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować


@Arturnapisał(-a)

Nie ma problemu, wrzucaj gdzie chcesz, abyśmy tylko i my mogli obejrzeć. Cieszę się, że znajdziesz chwilę, aby to nagrać, dzięki temu jest większa szansa, że dojdziemy do tego w czym jest problem.


Nie mam pewności czy coś to pomoże już wielokrotnie rozmawiałem z @Piotrek w tej sprawie. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

No to jestem zawiedziony, że obiecałeś zrobić i się rozmyśliłeś 😞 Testowaliśmy wielokrotnie i wylogowanie działa.
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@ArturJak widzisz to nie tylko ja mam taki problem ale też @Anonim @Anonim za jakiś czas podeśle ci linka PW

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Wczorajsze, ostatnie próby użycia przycisku Wyloguj zakończyły się pomyślnie za pierwszym razem. Jeżeli stanie się to normą, ja nie będę naciskał.

@Artur, za szybko pochwaliłem, stąd ten dopisek. Jestem po pierwszej próbie dotknięcia przycisku Wyloguj. Jak opublikuję, będzie druga.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

Nie zrozumiałem czy w końcu działa czy nie, więc chciałbym coś sprecyzować... Czy próba wylogowania wygląda w ten sposób?
1. Mam otwarte JEDNO okno przeglądarki, JEDNĄ kartę z Nasz Orange.
2. Klikam "trzy kropki" w prawym górnym rogu i wybieram Wyloguj.
3. Trafiam na biały ekran zamiast na stronę główną.
4. Wpisuję w pasku adresu nasz.orange.pl, otwiera się strona główna i widzę, że jestem zalogowany.

Tak to wygląda? vdsl2 w końcu nie chciał pokazać jak to u niego wygląda, więc może ktoś inny będzie mógł? Np. za pomocą zrzutów ekranu krok po kroku zgodnie z powyższym? burebusek?
irek?

Pamiętajcie, że jeśli macie otwarte więcej niż jedno okno/kartę z Nasz Orange to pliki tymczasowe mogą przetrzymać dane logowania, więc wylogowanie w jednej karcie może być nieskuteczne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NO nie pozwala mi się wylogować

@Artur wylogowałem się z przeglądarki skutecznie. Tak skutecznie, że nie mogę się z powrotem zalogować... na szczęście w telefonie mam aktywne połączenie z NO. Pomroczność, nie pamiętam hasła? Czy jest kontrola ilości błędnych prób? Bo dostałem ciekawe komunikaty.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

To proponuję od razu skorzystać z przypominania hasła: https://www.orange.pl/password_recovery.phtml

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NO nie pozwala mi się wylogować

Jasne, na numer telefonu jeden raz pojawił się komunikat, że nie jest zarejestrowany i mogę założyć nowe konto. Na login sugestię żeby skontaktować się z BOK. Przy n-tej próbie, po chwili przerwy dało możliwość odzyskania, a tak na prawdę zmiany hasła. Więc ustaliłem nowe (tak mnie się wydaje, sprawdzę w domu czy to co pamięta przeglądarka będzie prawidłowe).

 

@Artur  wylogowanie nr 2. Od razu strona startowa z ramką: 

Witaj, Masz pytanie? Pomysł?
A może lubisz pomagać innym?

Zaloguj się danymi do konta Mój Orange, a jeśli nie masz jeszcze konta wypełnij krótki formularz.

Dołącz do nas

 

Update 2. Testy robiłem na  WIN10, przeglądarki Chrome i Firefox.