Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Czyli wychodzi z tego, że komunikator może być źródłem wycieku danych. To jaki jest sens jego działania i jak to się ma do zabezpieczeń danych? Możesz mi to wytłumaczyć @Piotrekk85? Np. @Artur prosi nas o coś i co...mam się bać?

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Piotrekk85konta są i jak online bezpańskie to trochę zagrożenia jest, fakt nic tu osobistego nie mam, ale to nie mój problem by to monitorować, Admin powinien się tym martwić i sprawdzać działanie Forum, na marginesie to Forum Orange, to chyba Poważniejsza sprawa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim: o jakim komunikatorze piszesz?

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Teraz to się daje wylogować jest czasem problem z powrotem do strony o tym też było pisane, ale jest ten mały feler 

Bez tytułu6.png   mrugający Misiek62 z resztą o tym też już było. To mruganie znika, ale może by też i inni chcieli mrugać?

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

To to fraszka, kliknij w @nikodem_dyzma > Post miesiąc 😄

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować


@Anonimnapisał(-a)

To to fraszka, kliknij w @nikodem_dyzma > Post miesiąc 😄


Ja mam odmowę dostępu do tego postu miesiąca, trudno widać, że tak musi być.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Ewidentny bug, powinno kierować do Postu Miesiąca danego użytkownika. Inne cuda też są ale jakbym to na bieżąco opisywał to nic innego bym nie pisał. Administracja mogła by się zelżyć na mnie, po co mi to, od wyłapywania błędów to byłem kiedyś ale jako Mod, teraz to skromny użytkownik Forum jestem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

NO nie pozwala mi się wylogować

Tylko do niektórych tematów nie macie dostępu. Mam nadzieje, że niedługo się to zmieni 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Znaczy to Post z Tajnego działu, ups to wszystko jasne.

Heros to byłem wczoraj jak drzewo i węgiel mi przywieżli, jutro też będę bo drzewo trzeba pociąć piłą łańcuchową i porąbać.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim, ten link co podał @Katani1 to możesz sobie poczytać. Skoro mówisz, że byłeś modem, to tam też możesz trafić. Szansę ma zresztą każdy user, tylko musi spełniać kryteria bycia Herosem. W sumie fajnie to wygląda, jak ktoś doceniaEmotikon: Bardzo szczęśliwy