Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przez pół roku byłem zablokowany na forum


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 82
  • 0

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

 Czy tak się robi , przez pół roku nie mogłem wejść na forum ,nic nie pomagało , resety itd.

  •  Jakaś  awaria forum  -dobrze awarie się zdarzają
  • Uciszenie  ludzi  - nie tak panowie

Wsyd  

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19313
  • 55812
  • 757

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

@STARYWYGA trzeba było założyć drugie konto i skontaktować się z moderatorami forum NO. Problem przywrócenia konta byłby szybko przywrócony. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5936
  • 24154
  • 203

Przez pół roku byłem zablokowany na forum


@STARYWYGAnapisał(-a)
...

Wsyd  


No. Powinieneś się wstydzić że przez pół roku nie przyszło Ci do głowy zapytać kogoś z obsługi forum o przyczynę problemów i pomoc. Miałbyś sprawę wyjaśnioną w pięć minut i nie musiałbyś żadnych insynuacji upubliczniać. A tak to faktycznie wstyd.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13858
  • 56986
  • 684

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

@j131  słuszna uwaga..strach pomyśleć co by było przy zablokowaniu konta w banku...


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 82
  • 0

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

tak tylko ja kiedyś tez miałem konto ,ech  a mnie uczyli ze za multi konto masz bana

zadzwoń do mnie w poniedziałek


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19313
  • 55812
  • 757

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

@STARYWYGA to prawda, nie można mieć multikont. Jeśli nie możesz odzyskać swojego poprzedniego konta, to jedyny kontakt z moderatorami na forum, jest założenie nowego konta. Po pozytywnym odzyskaniu swojego poprzedniego, pomocnicze konto usuwasz i sprawa załatwiona.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2630
  • 10822
  • 100

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

Cześć @STARYWYGA 

Oprócz wymienionych powyżej rad to jeśli miałeś problemy z logowaniem na forum NO to mogłeś też napisać do Zespołu NO poprzez adres e-mail NaszOrange@orange.com opisując dokładnie problem.  Zespół NO z pewnością pomógł by rozwiązać Twój problem 🙂

Pozdrawiam 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1083
  • 9067
  • 54

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

Cześć @STARYWYGA - sprawdziliśmy i nie potwierdzamy, ażeby Twoje konto zostało przez nas zablokowane/zbanowane. Szerzej napisałem w PW - w wolnej chwili odpisz - wyjaśnimy sprawę.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 82
  • 0

Przez pół roku byłem zablokowany na forum

Napisałem. Totalny bajzel z kontami, pora to naprawić. A za pomówienia, cóż tak tylko zdawało.