Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z adresu blog.orange.pl


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19152
  • 55265
  • 748

Rezygnacja z adresu blog.orange.pl

Od jakiegoś czasu przebudowywana jest strona: https://biuroprasowe.orange.pl/

Wygląd jest już zauważalny, natomiast na niekorzystność, to rezygnacja z adresu: blog.orange.pl

Przyzwyczaiłem się to tego starego adresu, natomiast nowy jest dłuższy i jakoś niepasujący do wpisywania w przeglądarkę. Ciekawe, czy dało by się kogoś zainteresować z Orange, aby adres blog.orange.pl powrócił. Przecież to jest subdomena i nie jest dodatkowo płatna.

3 ODPOW. 3

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 697
  • 2638
  • 22

Rezygnacja z adresu blog.orange.pl

Hm, nawet nie zauważyłem. To co ważne tzn. co przeglądam częściej to mam dodane do zakładek w przeglądarce.

Jednak subdomena mogła pozostać, mam od lat wykupiony serwer i nie mam limitu na subdomeny i są bez dodatkowych kosztów.
Ps. Zbaczając z tematu to niedawno przeszedłem na Opere na komputerze, od lat używałem Firefox.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19152
  • 55265
  • 748

Rezygnacja z adresu blog.orange.pl

@Zeusek to Ty tak samo jak ja, ponad 12 lat temu wykupiłem serwer z domenami i do tej pory utrzymuję.  Zaletą, że można własne subdomeny bez ograniczeń rejestrować a i e-mail we własnej domenie bez reklam. To wygoda i w dodatku kasa niewielka.

Dla Orange takie utrzymanie subdomeny to żaden koszt. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 697
  • 2638
  • 22

Rezygnacja z adresu blog.orange.pl

Ja prowadzę kilka małych swoich stron m.in. właśnie blog.

Domyślam się że chodzi o lepsze pozycjonowanie strony i na bardziej kojarzone frazy z Orange i tym co na stronie się znajduje. Podejrzewam że subdomena nadal funkcjonuje tylko jest zrobione przekierowanie na inny adres.