Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poważny błąd na Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

Uprzejmie donoszę że jest błąd na stronie gdzie można bez zalogowania grzebać w postach 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Poważny błąd na Nasz Orange

Trafiony - zatopiony 😉 Szybko zauważyłeś, @Anonim, a @Piotrekk85 od razu domyślił się o co chodzi. To nie jest błąd. Wczoraj wieczorem zmieniłem ustawienia i teraz można założyć nowy temat lub napisać komentarz przed zalogowaniem się. Kliknięcie Publikuj i tak przenosi na stronę logowania, więc niezmiennie tylko zarejestrowane osoby mogą udzielać się na forum. To testowe ustawienie, mam nadzieję, że zachęci część osób do zarejestrowania się. Jeśli będzie sprawiać problemy - przywrócimy poprzednie 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poważny błąd na Nasz Orange

A podasz instrukcje jak go powtórzyć?

Edit: a możesz dodać wpis? Bo to że jest okienko do wpisania postu to częsta praktyka. Jednak aby zatwierdzić publikację trzeba i tak zalogować się.
Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@Piotrekk85To wyloguj się może nagram film i pokaże 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poważny błąd na Nasz Orange

A dodaj wpis skutecznie. Co dzieje się po naciśnięciu publikuj?
Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

Wcześniej tego nie było żeby dodać wpis najpierw musiałeś się zalogować. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poważny błąd na Nasz Orange

Widocznie @Piotrek lub @Artur bawili się ustawieniami na zapleczu...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Poważny błąd na Nasz Orange

Trafiony - zatopiony 😉 Szybko zauważyłeś, @Anonim, a @Piotrekk85 od razu domyślił się o co chodzi. To nie jest błąd. Wczoraj wieczorem zmieniłem ustawienia i teraz można założyć nowy temat lub napisać komentarz przed zalogowaniem się. Kliknięcie Publikuj i tak przenosi na stronę logowania, więc niezmiennie tylko zarejestrowane osoby mogą udzielać się na forum. To testowe ustawienie, mam nadzieję, że zachęci część osób do zarejestrowania się. Jeśli będzie sprawiać problemy - przywrócimy poprzednie 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poważny błąd na Nasz Orange

Osobiście bym wprowadził opcję pisania bez rejestracji. Ale to temat na inną dyskusję.
Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@ArturWiem że nie jest błąd bo sprawdziłem to na innym forum na takim samym Lithium i wiedziałem że coś w ustawieniach grzebał.

Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@ArturTa opcja ma wadę nie można dodać zdjęcia i video wiec wycofuje rozwiązanie 

Przechwytywanie.PNG