Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd w powiadomieniach

Anonim

Nie dotyczy

Błąd w powiadomieniach

W najnowszych powiadomieniach u mnie, w pogaduchach jedno kieruje do @Anonim na str.3 z poniedziałku, a drugie prawidłowo do 4 str. z piątku. @Wiktor, sprawdzisz to?

2.PNG3.PNG

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Błąd w powiadomieniach

@AnonimTeż zauważyłem dziwne powiadomienia i nie tylko jak spore opóźnienia z wyświetlaniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błąd w powiadomieniach

Już to było omawiane. Wątek pogaduchy jest za długi. Możemy go zamknąć i zrobić pogaduchy 2 tylko po co. A ten błądzi to raczej po stronie Lithium i nie wiem na ile zespół NO ma wpływ na dostawcę serwisu by to naprawić.
Anonim

Nie dotyczy

Błąd w powiadomieniach

@Piotrekk85, kto zadba o poprawność działania serwisu, jak nie my? Natrętnie, aż do skutku, przyczyniamy się do mobilizacji, by hulało jak należy. Weź frazę pogaduchy i np. u mnie na obecną chwilę jest na drugiej pozycji, ale kieruje na 188 stronę. Niedawno, to tak pośrodku i trzeba było zejść na najświeższą stronę. Oczywiście, bez żadnych zmian preferencyjnych po stronie forumowicza.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błąd w powiadomieniach

Zerknę na to później bardziej wnikliwie.

 

Ale już teraz mogę napisać, że polubione przeze mnie posty wg chronologii czasowej to:

  1. 27-04-2018 21:20
  2. 28-04-2018 21:58

Nie za bardzo czaję o co chodzi z tymi nrami stron (3, 4), skoro temat Pogaduchy ma już bez mała Mrugający robot ok. 190 s.; oczywiście przy założeniu, że mamy to domyślne ustawienie:
liczba wyświetlanych postów (per strona) w temacieliczba wyświetlanych postów (per strona) w temacie

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błąd w powiadomieniach

Niestety nie żyjemy w idealnym świecie aby każdy serwis www działał bez zarzutu. Od samego pisania kilka razy też ten błąd się nie naprawi. Czasem ktoś nie przewidzi wszystkich zachowań. Teraz to trzeba zainwestować kasę na naprawę.
Anonim

Nie dotyczy

Błąd w powiadomieniach

Ale chyba jest programista w Orange który się tym portalem zajmuje? 

Anonim

Nie dotyczy

Błąd w powiadomieniach

@Piotrekk85, nie przekomarzajmy się. Nadzieja umiera ostatnia, kiedy na próżno szukasz imienia, kończącego się na spółgłoskę ć Emotikon: Mrugający 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błąd w powiadomieniach

No było pisane że prace programistyczne są wstrzymane... Ale to jest błąd nie na poziomie NO tylko chyba wszystkich serwisów na Lithium. Znajdź tam wątek powyżej 100 i też "łamią" się link co widać na konsoli w przeglądarce.
Anonim

Nie dotyczy

Błąd w powiadomieniach

Co konia obchodzi, jak się wóz przewróci?Emotikon: Mrugający