Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poważny błąd na Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 40, Guru *****
  • 30794
  • 25237
  • 1313

Jak podejrzewam na większości forum trzeba mieć kilka wpisów czy inne kryteria by móc coś publikować.
Konto usunięte

Nie dotyczy

@ArturChciałem odpowiedzieć na post nie będąc zalogowany i taki efekty jeszcze nie bedac zalogowany nie ma możliwości odpowiedzi na pomysł ?

nr ID błędu - ukrycie.jpg

Zespół Nasz Orange
  • 2399
  • 4468
  • 120

Przypadek? 😉

Konto usunięte

Nie dotyczy

@WiktorTo też przypadek podczas logowania się do NO przed chwilą?Przechwytywanie.PNG

Zespół Nasz Orange
  • 2399
  • 4468
  • 120

@Wiktor napisał:

Przypadek? 😉

Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu:

Nie sądzę!.. Skoro na innych podstronach portalu "wywala" podobnymi komunikatami Emotikon: Język

Konto usunięte

Nie dotyczy

@Piotrekk85Więcej masz tutaj.

Poziom 40, Guru *****
  • 30794
  • 25237
  • 1313

Ale co mam więcej?

Poziom 34, Ekspert
  • 2062
  • 5918
  • 110

@Konto usunięte, ten błąd nie ma nic wspólnego z umożliwieniem napisania posta przed zalogowaniem. Gdy następnym razem trafisz na taki błąd to proszę wklej adres strony, na której wystąpił.
Konto usunięte

Nie dotyczy

@ArturOczywiście że napisałem jako nie zalogowany potem dałem Publikuj i wtedy powinienem mieć opcje zalogowania ale zamiast tego wyskoczył wyżej wymieniony błąd.

Poziom 34, Ekspert
  • 2062
  • 5918
  • 110

Rozumiem jednak po adresie widocznym w URL można stwierdzić, że problem dotyczy logowania w ogóle, a nie na tej konkretnej stronie. Gdybyś w tym samym momencie kliknął Zaloguj się gdziekolwiek na stronie to byłby ten sam efekt, dlatego powtórzę: ten problemu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym go zgłaszasz.