Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poważny błąd na Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poważny błąd na Nasz Orange

Jak podejrzewam na większości forum trzeba mieć kilka wpisów czy inne kryteria by móc coś publikować.
Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@ArturChciałem odpowiedzieć na post nie będąc zalogowany i taki efekty jeszcze nie bedac zalogowany nie ma możliwości odpowiedzi na pomysł ?

nr ID błędu - ukrycie.jpg

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Poważny błąd na Nasz Orange

Przypadek? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@WiktorTo też przypadek podczas logowania się do NO przed chwilą?Przechwytywanie.PNG

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Poważny błąd na Nasz Orange


@Wiktor napisał:

Przypadek? 😉


Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu:

Nie sądzę!.. Skoro na innych podstronach portalu "wywala" podobnymi komunikatami Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@Piotrekk85Więcej masz tutaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poważny błąd na Nasz Orange

Ale co mam więcej?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Poważny błąd na Nasz Orange

@Anonim, ten błąd nie ma nic wspólnego z umożliwieniem napisania posta przed zalogowaniem. Gdy następnym razem trafisz na taki błąd to proszę wklej adres strony, na której wystąpił.
Anonim

Nie dotyczy

Poważny błąd na Nasz Orange

@ArturOczywiście że napisałem jako nie zalogowany potem dałem Publikuj i wtedy powinienem mieć opcje zalogowania ale zamiast tego wyskoczył wyżej wymieniony błąd.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Poważny błąd na Nasz Orange

Rozumiem jednak po adresie widocznym w URL można stwierdzić, że problem dotyczy logowania w ogóle, a nie na tej konkretnej stronie. Gdybyś w tym samym momencie kliknął Zaloguj się gdziekolwiek na stronie to byłby ten sam efekt, dlatego powtórzę: ten problemu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym go zgłaszasz.