Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

To nie ja użyłem sformułowania pierdoły, ale tym razem jest, moim zdaniem, ono trafne. Spodziewałem się  odchudzenia profilu, więc wydaje mi się, że to raczej nie będzie mi do szczęścia potrzebne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5441
  • 17973
  • 186

Nowości w Nasz Orange

@Artur   a jakie kodowanie tekstu pobiera się w tym *.json ? UTF-8, czy może środkowoeuropejski?

 

Sprawdziłem sobie 😉 UTF-8 

 

Treści, gdzie pisałem, mogę odczytać... gdyby tak jeszcze data publikacji posta 🙂 byłbym kontent.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37220
  • 1375

Nowości w Nasz Orange

Jedyny mały plus to możliwość szybkiego wyszukania własnych wpisów. 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Właśnie wprowadziliśmy dwie zmiany:
1. Jeśli odwiedzaliście niezalogowani stronę główną to tuż pod wyszukiwarką widzieliście taki niebieski "wstępniak" z linkami do założenia konta i logowania. Ponieważ niewiele osób korzystało z linków, a i zasady działania forum opisane są już w sekcji "Jak to działa" - "wstępniak" został ukryty i już nie będzie się pojawiać. Dzięki temu osoby odwiedzające forum szybciej zobaczą bardziej istotne informacje.
2. Do tej pory przy każdym komentarzu był tytuł tematu. Zwracaliście uwagę, że to zbędne i wprowadza zamieszanie, gdy komentarz był przenoszony z innego wątku. Dyskutowaliśmy o tym m.in. w tym pomyśle. Cieszę się, że od teraz jest bardziej czytelnie, bo nazwy tematów nie są już powielane - nazwa tematu jest tylko przy pierwszym poście.


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11538
  • 150

Nowości w Nasz Orange


@Artur napisał:
Pokaż szczegóły
(...)
Do tej pory przy każdym komentarzu był tytuł tematu. Zwracaliście uwagę, że to zbędne i wprowadza zamieszanie, gdy komentarz był przenoszony z innego wątku. Dyskutowaliśmy o tym m.in. w tym pomyśle. Cieszę się, że od teraz jest bardziej czytelnie, bo nazwy tematów nie są już powielane - nazwa tematu jest tylko przy pierwszym poście.

applause-23.gif

😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37220
  • 1375

Nowości w Nasz Orange

Jakoś "łyso" bez tych tematów...
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Jakoś "łyso" bez tych tematów...

Przetestowałem u siebie działanie i powiem szczerze, że zaczynam klaskać nawet uszamiEmotikon: Bardzo szczęśliwy @Piotrekk85, odpowiadając na Twój ostatni wpis, tylko u Ciebie widziałem tytuł tematu i w rozwinięciu tematów ze strony głównej, czyli od najnowszego do coraz starszych. Ale jak zacząłem czytać wypowiedź @Artura, to "piorunem" wklikałem pierwszą stronę wątku z tytułem tematu nad komentarzem, który zamieścił @Misiek62, i potem kilka innych stron, gdzie też tak jest, więc zobaczymy, jak w praktyce będzie to wyglądało przy moderacji do innego tematu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5441
  • 17973
  • 186

Nowości w Nasz Orange


@Arturnapisał(-a)

Właśnie wprowadziliśmy dwie zmiany:

2. Do tej pory przy każdym komentarzu był tytuł tematu. Zwracaliście uwagę, że to zbędne i wprowadza zamieszanie, gdy komentarz był przenoszony z innego wątku. Dyskutowaliśmy o tym m.in. w tym pomyśle. Cieszę się, że od teraz jest bardziej czytelnie, bo nazwy tematów nie są już powielane - nazwa tematu jest tylko przy pierwszym poście.


Z tego co widzę @Artur  to temat jest zachowany na każdej podstronie niniejszego tematu... to tak na szybko, do innych nie zaglądałem... Czy taki był zamysł?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2856
  • 7221
  • 189

Nowości w Nasz Orange

Nie wyświetla się komunikat NOWE przy nieprzeczytanych postach. Tak miało być, czy tylko u mnie ten error ?


Zespół Nasz Orange
  • 1112
  • 7914
  • 80

Nowości w Nasz Orange

Osobiście czyta mi się lepiej NO bez tematów w każdej odpowiedzi. @Misiek62 w każdym temacie tak jest z tytułem w pierwszym poście na danej podstronie. Jeżeli chodzi o zamysł, rzeczywiście trzeba podpytać Artura, ale wg mnie jest to czytelniejsze i trudniej się "zagubić", przy otwartych kilku zakładkach z tematami 😉