Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Katani1, bo nie postawiłeś flaszkiEmotikon: Mrugający

K.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7149
  • 188

Nowości w Nasz Orange

@Anonim  Nastawiałem się już. Czary, ale akurat przy Twoim poście NOWE się pokazało...


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7796
  • 80

Nowości w Nasz Orange

@Katani1, czy chodzi o ten znaczek 😉 ?

nowe.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7149
  • 188

Nowości w Nasz Orange

@Rafał   Nie , chodzi o [NOWE] przy tytule wątku. Jeśli nad postem nie ma tytułu wątku, to nie ma tego info. Ten post @Anonim mam właśnie z tytułem wątku i tam info było, przy Twoim poście nie ma tytułu wątku i info też nie ma.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7796
  • 80

Nowości w Nasz Orange

Rzeczywiście i nowe i ten znaczek pojawia się jedynie tylko w tematach posiadających tytuł. Sprawdzimy z @Arturem czy da się to jakoś zmienić, tak by ułatwić czytelność nowych wpisów.

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange


@Rafałnapisał(-a)

Rzeczywiście i nowe i ten znaczek pojawia się jedynie tylko w tematach posiadających tytuł. Sprawdzimy z @Arturem czy da się to jakoś zmienić, tak by ułatwić czytelność nowych wpisów.


@Rafał, to ja podpowiem, co tutaj nie gra jeszcze. Wprawdzie pod każdym postem testowałem opcje  na Nowe i za każdym razem info, że dodano, ale na gruncie jest tylko z tematem [Nowe]Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7149
  • 188

Nowości w Nasz Orange

@Rafał  Byłbym wdzięczny, wchodzącym nieregularnie na forum byłoby to bardzo pomocne 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7796
  • 80

Nowości w Nasz Orange

Czytałem dziś tematy i czytało mi się osobiście lepiej, ale czegoś mi brakowało. Dopiero @Katani1 mi uświadomiłeś czego konkretnie i zdecydowanie jest to pomocne 😉 Musimy sprawdzić, czy uda nam się pogodzić brak tematów i jednocześnie informację o nowych wpisach, tak by i wilk był syty i owca cała 😉 Dajcie nam proszę chwilę czasu, postaramy się to szybko ustalić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7149
  • 188

Nowości w Nasz Orange

@Rafał  OK 🙂  A tego znaczka w czerwonym kółeczku to nigdy nie widziałem, może modzi tylko go mają ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Nowości w Nasz Orange

to jest tylko test.

Kto widzi napis "Nowe" ręka do góry! 😉

 

@Katani1?