Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Mi się nie podoba ta Pani w tle, to nie blog modowy tylko telekomunikacyjny. I jakas taka za szczupła jest 😛

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

Nie no, spoko. podoba mnie się nowa szata, ten pływający pasek z logo i info o użytkowniku. Tak jasno, wręcz świetliście.

 

Tylko jak za mocno przesunąłem okno do góry, to nasunął mi się na okienko edycji posta 😉 

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Co do wstawiania speratorów przy dłuższych liczbach to zgadzam się, że poprawia czytelność, ale ma sens dopiero przy wartościach minimum 5-6-cyfrowych. Do tego separatory rodzą problemy przy łamaniu treści, np. przenoszeniu wartości do nowego wiersza. Gdy dobijesz do 10 000 to wrócimy do tematu, @Piotrekk85 🙂

Wyszukiwarka... to grubsza sprawa. Szuka we wszystkich postach, także w tematach, już się zastanawiamy jak wyświetlać takie wyniki.

@Misiek62, a ta edycja została zasłonięta w wersji mobilnej czy desktop? Jaka rozdzielczość/urządzenie?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

Ślicznie 🙂 Znajome widoki ze zlotu 😉 Potwierdzam zdanie @Misiek62, że przez pływający pasek ciasno się robi podczas pisania/edycji postu na mobilnej 🙂

Screenshot_2017-06-02-14-42-35.png

 

 

 

 

 

Zniknęła też ścieżka/mapa gdzie aktualnie się znajdujemy, ale niuans...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

@mabud73 nie możesz schować górnego paska adresu? U mnie wygląda tak, więc jest więcej miejsca.

Screenshot_2017-06-02-14-47-49-175_com.android.chrome.png

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur @Piotrek @PawelW Jak na razie SuperEmotikon: Bardzo szczęśliwy na początku myślałem że pomyliłem forum a jednak NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

Artur napisał(-a):


@Misiek62, a ta edycja została zasłonięta w wersji mobilnej czy desktop? Jaka rozdzielczość/urządzenie?

Desktop, kurcze rozdzielczości teraz nie sprawdzę, ale chyba nie ma to znaczenia, bo pasek sobie wisi - niezależnie od reszty okna, więc rozdzielczość jest sprawą wtórną, (mam raczej pod max możliwości, okularki pomagają a na ekranie jest więcej). Co do zasady nie robiłbym  z tego problemu, niech sobie "pisarz" zjedzie okienkiem niżej.

Edition w słuchawce.. 1.Pływający pasek czasem nie nadąża jak szybko przewijam. 2.podoba mnie się komunikat który pojawił się w telefonie gdy wybrałem "edytuj posta" kurcze ale w trybie mobilnym nie mogę załączyć obrazu -zrzutu.

Edition 2 w domu. Tryb w telefonie zmieniony,  dodam zrzut. I  jeszcze drugi z komunikatem jaki pojawił mi się w telefonie gdy w Chrome włączyłem  ustawienia jak na komputer.  Fatalnie wszystko się chowa,  przez te zrzuty nie widzę co piszę ( bez okularów). Screenshot_2017-06-02-15-26-54.pngScreenshot_2017-06-02-16-12-39.png

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Uchwyciłem z ciekawości wyszukiwanie od wpisania pierwszej spółgłoski b i oprócz sugestii z pogrubieniem, wyskoczyły nie związane z w/w. Nie brnąłem dalej, bo pogaduchy np., tak jak wspomniał @Piotrekk85, wrzuciły kilkukrotnie ten sam wyraz.wyszukiwanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Piotrek @PawelWJest spora różnica z obrazem między mobilny a stacjonarny.

@ArturJeszcze do wyrównania rozmiar avatar ?

Przechwytywanie.PNG


Screenshot_2017-06-02-15-24-55.png

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

@mabud73, rzeczywiście w niektórych telefonach klawiatura ekranowa zajmuje prawie pół ekranu i to może być problem. Po przesunięciu strony do góry pasek adresu powinien zniknąć jak u @Piotrekk85 (to chyba zależy od przeglądarki). Dodatkowo widzę, że u Ciebie pole wprowadzania tekstu zajmuje 3/4 ekranu, a powinno mieć tylko małe ramki po bokach. Jaki to telefon? 

 

@Misiek62, co do pływającego paska to obawiam się, że opóźnienie wynika z szybkości pracy urządzenia i niezbyt tu możemy bardziej optymalizować.

 

@Anonim, wyszukiwarka podpowiada nawet po jednej literze i przeszukuje nie tylko tytuły, ale i treści postów. Gdy wpisałeś "b" wyświetliły się linki do najnowszych postów, które zawierają tę literę. Po prostu wpisuj od razu więcej, np. całe słowo i nie będzie problemu.

 

@Anonim, odnośnie różnicy pomiędzy widokiem na komputery a mobilnym to chyba nie bardzo zrozumiałem... Co masz na myśli? Elementy na stronie zawsze muszą dostosowywać się do rozdzielczości ekranu, więc w zależności od urządzenia będą układać się inaczej...