Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

Przynudzam... wiem, ale na 1GB/s jakoś zamula mi Nasz Orange, zresztą na telefonie teraz też 🤔

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Nasz Orange

@Anonim Może to my przynudzamy, a NO tylko reaguje? Może prowadzone były nieplanowane prace konserwacyjno-modernizacyjne? Najważniejsze, że już jest ok 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Zespół Nasz Orange
  • 1042
  • 8349
  • 53

Nasz Orange

u mnie jest ok - mobile i pc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nasz Orange

Godzinkę temu zamulało, ale teraz ok.
Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Godzinkę temu zamulało, ale teraz ok.

Jestem dłużej niż godzinę na NO i problem od początku miałem (Mozilla i Edge).

Na 3 strona (korekta na 2/ coś koło sec obecnie) się ładuje na PC, sprawdzałem inne portale i tam ok, więc lekka czkawka nadal jest 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51971
  • 699

Nasz Orange

U mnie też NO działa prawidłowo. Przed chwilą sprawdzałem na internecie mobilnym Orange i na firmowym.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Nasz Orange

@Anonim Może to my przynudzamy, a NO tylko reaguje? Może prowadzone były nieplanowane prace konserwacyjno-modernizacyjne? Najważniejsze, że już jest ok 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

Tak... tylko u mnie znowu zamula... ups, chyba mam za mocny PC, muszę przeskoczyć na Laptopa więc 🤣


 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Nasz Orange

@Anonim Dziękuję bardzo..jakby co, pożyczę ci lapka z XP. Będzie wtedy wiadomo czemu muli... 🤣

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

@agat13  nie ma za co, coś tam chyba jednak grzebią, nie koniecznie na portalu, może dostawca grzebie, bo czkawka co rusz występuje, raz jest dobrze... a za chwilę czkawka, chyba marudzę też trochę, ale PC musi śmigać, spowalniacze to Laptopy u mnie. Tak na marginesie też mam 2 Laptopy z XP (Dell i Acer), działają bez awarii naście lat (nawet już nie pamiętam ile).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Nasz Orange

@Anonim Na moim necie to nawet czkawki nie widzę 🙂 Musiałby być stan agonalny, abym zobaczył komunikat "strona chwilowo niedostępna'.. Odświeża mi się z prędkością żółwia...i to chorego, i starego