Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szukam użytkownika z Lublina


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 13
  • 0

szukam użytkownika z Lublina

Jak znaleźć użytkownika tel., zakładając że jest w tej sieci, a znam tylko imię, nazwisko i rok urodzenia ?

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

szukam użytkownika z Lublina

@Stan54 Nikt na forum nie poda takich informacji. To niezgodne z regulaminem. Poza tym nikt nie ma tu dostępu do bazy Operatora. Są to dane chronione. Jak chcesz znaleźć człowieka poszukaj na portalach spolecznosciowych i zapytaj Wujka Google. Tak kiedyś kumpla po 30 latach znalazłem. Z adresem i info o tym, co robi obecnie 😀


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 13
  • 0

szukam użytkownika z Lublina

Niestety na portalach społecznościowych nie znalazłem. A czy istnieje książka telefoniczna, na wzór dawnych drukowanych, gdzie można by poszukać ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

szukam użytkownika z Lublina

@Stan54 Kiedyś były strony Polskie Książki Telefoniczne.Dotyczyły jednak abonentów stacjonarnych, a nie mobilnych

Przyznam, że nigdy nie słyszałem o takich dla komórek. A co na to Wujek G.? Wpisuj wszystko co wiesz, a wyniki mogą zaskoczyć

P.S. wpisałem mój nr tel i jedną podpowiedź była strzałem w dziesiątkę. Można by mnie było znaleźć swobodnie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

szukam użytkownika z Lublina

@Stan54 możesz spróbować zadzwonić na numer 118 913. Koszt połączenia w sieci Orange z telefonu mobilnego to 1,50 PLN za połączenie. Biuro Numerów czynne w dni powszednie od 9-tej do 15-tej. Może takie rozwiązanie pomoże. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6849
  • 189

szukam użytkownika z Lublina

@Stan54 na Facebooku znajdz profil "spotted Lublin" zostaw tam wiadomosc moze ktos zna ta osobe i sie odezwie😉

Anonim

Nie dotyczy

szukam użytkownika z Lublina

@Stan54  jeśli ma telefon w Orange, to biuro numerów, lub Salon Orange, choć teraz trudniej zdobyć numer bo RODO jest.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 13
  • 0

szukam użytkownika z Lublina

Niestety nie znalazłem takiego nazwiska, jeśli już, to na innym końcu Polski i nie w takim wieku.

 Swojego nr. nie chcę na razie udostępniać, bo jeśli ktoś mnie szuka to "trochę " uczestniczę w forach społecznościowych, może niezbyt aktywnie, ale jak do tej pory nikt ze starszych kolegów nie szukał ze mną kontaktu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

szukam użytkownika z Lublina

@Stan54 Jak widzisz podpowiedzi kilka, ale to niełatwa sprawa w dobie RODO. Ja również dowiedziałem się, że po moim numerze można mnie namierzyć 🙂

Powodzenia w poszukiwaniach


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 13
  • 0

szukam użytkownika z Lublina

Spróbuję na początek u źródła, czyli wizyta w BOK Orange. czy uda mi się coś załatwić ? Zobaczymy. Mam nadzieję że tak, chociaż z dotychczasowych doświadczeń, to nie zawsze byłem do końca zadowolony.