Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

Może jestem mono tematyczny, ale znowu zamula NO i to na Laptopie, ba powiadomienia raz są a raz znikają, po kliknięciu w dzwonek nic tam nie ma 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

U mnie zarówno na telefonie jak i PC działa wyjątkowo szybko. Ciekawe, skąd taka różnica 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

@Anonim  przycinki nie są stałe, może to że mam 1GB łącze i szybką sieć wewnątrz domu po wi-fi i lan, jak się przyzwyczaisz do szybkości to potem zamulanie wkurza, to tak jak z motoryzacją 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

Czy przypadkiem nie chodziło Ci o 1 Gb? 😄 

Przy stronach WWW nie ma aż takiego przeskoku - wystarczy nawet 80 Mbps - u mnie na 100 chodzi wszystko elegancko. Ale co do NO - to przyznam, że są dni kiedy ładuje się 2-3 sekundy, a tak jak dzisiaj to około 800ms i strona jest załadowana. Loteria - tak to bywa na CDNach - gdyby Orange miało serwer we własnej sieci i bardziej zoptymalizowane forum to raczej nie byłoby problemu 😛 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Nasz Orange

@Anonim U mnie z kolei na laptopie pojawia się puste pole bez tekstu jak chcę poprawić swoją wypowiedź po niedługiej chwili od zamieszczenia

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

@agat13  dziś jest ok, więc może problem się sam naprawił 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Nasz Orange

@Anonim Ja myślę, że nie....ktoś zgodnie z pierwszą zasadą informatyki stosowanej zarządził włącz/wyłącz 😁

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

@agat13  nie wnikam w szczegóły, problem znikł więc jest ok 😉