Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Guru *
  • 6454
  • 11836
  • 200

Nasz Orange

Może jestem mono tematyczny, ale znowu zamula NO i to na Laptopie, ba powiadomienia raz są a raz znikają, po kliknięciu w dzwonek nic tam nie ma 🤔

Konto usunięte

Nie dotyczy

Nasz Orange

U mnie zarówno na telefonie jak i PC działa wyjątkowo szybko. Ciekawe, skąd taka różnica 🤔

Poziom 36, Guru *
  • 6454
  • 11836
  • 200

Nasz Orange

@Konto usunięte  przycinki nie są stałe, może to że mam 1GB łącze i szybką sieć wewnątrz domu po wi-fi i lan, jak się przyzwyczaisz do szybkości to potem zamulanie wkurza, to tak jak z motoryzacją 😉

Konto usunięte

Nie dotyczy

Nasz Orange

Czy przypadkiem nie chodziło Ci o 1 Gb? 😄 

Przy stronach WWW nie ma aż takiego przeskoku - wystarczy nawet 80 Mbps - u mnie na 100 chodzi wszystko elegancko. Ale co do NO - to przyznam, że są dni kiedy ładuje się 2-3 sekundy, a tak jak dzisiaj to około 800ms i strona jest załadowana. Loteria - tak to bywa na CDNach - gdyby Orange miało serwer we własnej sieci i bardziej zoptymalizowane forum to raczej nie byłoby problemu 😛 

Poziom 36, Guru *
  • 4952
  • 10729
  • 187

Nasz Orange

@irek6311 U mnie z kolei na laptopie pojawia się puste pole bez tekstu jak chcę poprawić swoją wypowiedź po niedługiej chwili od zamieszczenia

Poziom 36, Guru *
  • 6454
  • 11836
  • 200

Nasz Orange

@agat13  dziś jest ok, więc może problem się sam naprawił 😉

Poziom 36, Guru *
  • 4952
  • 10729
  • 187

Nasz Orange

@irek6311 Ja myślę, że nie....ktoś zgodnie z pierwszą zasadą informatyki stosowanej zarządził włącz/wyłącz 😁

Poziom 36, Guru *
  • 6454
  • 11836
  • 200

Nasz Orange

@agat13  nie wnikam w szczegóły, problem znikł więc jest ok 😉