Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

Tak i innej beczki, nie jestem wieloletnim uczestnikiem NO lecz zdążyłem zauważyć że dużo zakładanych tematów w nazwach ma niewiele wspólnego z problemem którego dotyczą, zakładane tematy są wielokrotnie powielane, przez co tworzy się po kilkanaście wątków o tym samym i wreszcie niektóre osoby oznaczające "Rozwiązanie" w temacie nic nie piszą w jaki sposób nastąpiło rozwiązanie (dotyczy szczególnie problemów wielowątkowych). Takie tam moje wieczorne przemyślenia i dywagacje.

Edit.

Przecież nie jest aż tak trudno przeszukać forum, znaleźć rozwiązanie lub temat do którego można się podpiąć.

 

____________

* Wątek został wyodrębniony z tematu Pogaduchy 2.0 - Wiktor

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

Takie są uroki forów, które mają kilka lat...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

@slav72 bo ludzie mają lenia i wolą założyć nowy wątek niż poszukać rozwiązania.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Tak tu jest od początku, ale teraz nawet trochę jest lepiej, tego nie zmieni się, bez rygoru, taki jest na elektroda i jest inaczej, ale to forum, ma pomagać użytkownikom, nie zrażać ich do zakładania tematów, więc zmian nie będzie, można raportowac temat, moderator poprawi, cierpliwość i wyrozumiałość trzeba kreować 😃


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

Raczej nie poprawią, bo kiedyś któryś z moderatorów pisał, że takie jest założenie społeczności, ktoś ma problem - zakłada temat, nie ważne, że się powiela, każdy z problemów może mieć inny przebieg i rozwiązanie, mimo że są podobne.

Anonim

Nie dotyczy

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@-brtk-  zrozum że nie każdy jest tak dobry, jak gro pomagające, niektórzy mają problem z zakładaniem tematów i opisem problemu, więc trzeba też to mieć na uwadze, gro młodych szuka gotowych rozwiązań, więc zakłada temat, bo po co szukać w sieci, ale jak wyłapać, kto jest kto, ci młodzi i wygodni, piszą jak laicy, jednak to tylko zmyłka.  Piotrek co do kilkuletniego stażu forum, to nic to nie zmienia, zresztą co by się miało zmienić, może tylko to że starszy jestem o te 4 lata i chyba bardziej wyrozumiały 😎


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

Ja jeszcze może @slav72 dodam do tego co powyżej, niejako na marginesie 😉, że możesz w razie "W" zgłosić tytuł, który wg ciebie mało koresponduje z treścią poruszanej sprawy 🙃


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

To ja bym chciał zgłosić temat do skorygowania, w sprawie którego wypowiedziałem się tutaj


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@slav72  Uważam, że każdy może założyć temat. Nowe wątki sam czasem produkuję wydzielając pytanie nowego uczestnika ze starego nurtu odpowiedzi na podobny post. Fajnie jak każdy nowicjusz zada pytanie we własnym imieniu i może oznaczyć odpowiedź która akurat jego zadowoli...poza tym wątku niezamknięte zmuszają do żywszej dyskusji i dojścia do sedna problemu i rozwiązania. Więcej miejsc w których porusza się nawet podobne problemy powodują dla innych łatwiejsze trafienie na rozwiązanie przez  kolejnych użytkowników. My zaś możemy linkować "stare" podpowiedzi 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@agat13 ja to wszystko rozumiem, dlatego mój wywód zamieściłem w Pogaduchach 2.0, mój post jako nowy temat wydzielił moderator, jak to można zauważyć w pierwszym poście na dole.