Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Like

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Like

Na dowód, przedstawiam wycinek dzisiejszych powiadomień, gdzie @Misiek62 faktycznie polubił post @Piotrekk85, a nie mój. @Misiek62 nie targnij się na swoje życie z tego powoduEmotikon: Mrugający

post nie mój.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Like

@Anonim, zbadaliśmy temat. To powiadomienie "Misiek62 polubił Twój post..." z wczoraj z 15:57 prowadzi do Twojego komentarza, który polubił Misiek, o tego:
https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/komunikat-w-przegl%C4%85darce/m-p/34473#M3999

i Misiek rzeczywiście go polubił, więc wszystko jest w porządku 🙂

Jeśli zauważysz jakieś problemy z lajkowaniem i powiadomieniami w przyszłości to proszę wklej link, do którego prowadzi powiadomienie, treść powiadomienia oraz datę i godzinę, będziemy mogli szybciej zweryfikować 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Like

A może cofnięto lajk?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Like

@Anonim, @Piotrekk85  to jest jeszcze gorzej niż się wydawać może... bo ja faktycznie klikałem post Burebuska, a w wątku widać, że nie ma lajka, za to jest przy poście Piotrka... kurcze do kogo to zgłosić?? @Piotrek pomyśl może... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Like

A o który post chodzi dokładniej?
Bo ten https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/komunikat-w-przegl%C4%85darce/m-p/37543#U37543 polubił wg moich powiadomień Wiktor.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Like

@Piotrekk85  ja nie zakładam, że przypisało mojego lajka od Burebuska do Ciebie, tylko, że pamiętam że coś dzisiaj klikałem pod jego, a w tym temacie widzę tylko pod Twoim.



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Like

A może chodzi o jakiś wpis na wcześniejszej stronie niż ostatniej?

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Like

Szczerze powiedziawszy nie do końca rozumiem o który wpis tam chodzi, ale lajki przy najmniej u mnie działają. Jeżeli jednak zauważacie problem, to sprawdzimy to dokładniej. Prośba do Was w pierwszej kolejności, o przetestowanie i próbę wygenerowania tego błędu 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Like

@Rafał  nie jestem pewny czy @Anonim dobrze sprawdził którego posta (postów) dotyczy powiadomienie że przydzieliłem mu lajka w temacie - zgodnie z jego zrzutem ekranu, więc założyłem, że może mieć rację co do błędu... ale jak teraz przewertowałem tamtem temat, to chyba nawet "dałem Mu" tam dwa lajki... i zdaje się że nadal są, bo gdy najadę na nie to mam w chmurce info że mogę odświeżyć i cofnąć polubienie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Like

A wy ciągle tylko te lajki, rankingi, ja zaczynam od 0 i jestem heppy 🙂 Możecie pójść moim śladem, ktoś chętny?? Pozdrawiam (pablo_ck) 🙂 ps. Mi wszystko nalicza się oki bo nie patrzę na to...ale.....kończę to nierówną dyskusję 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Like


Piotrekk85 napisał(-a):
A o który post chodzi dokładniej?
Bo ten https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/komunikat-w-przegl%C4%85darce/m-p/37543#U37543 polubił wg moich powiadomień Wiktor.

@Piotrekk85, o tego posta chodzi. Przetestowałem z pozycji moich powiadomień i po najechaniu w temat, wskakuje mi właśnie ten, lecz z like @Misiek62, ale zalinkowany przez Ciebie i po najechaniu pokazuje, że pewnie @Wiktor Ci przyznał like. To tylko Ty widzisz, bo ja tylko kciuk. Pablo, łobuzie jeden! Myślisz, że mi zależy bardziej, niż komukolwiek innemu? @Artur prosił, by wyłapywać błędy na NO, więc staram się to czynić. @Jozefg przewidział Twój powrótEmotikon: Bardzo szczęśliwy