Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Like

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Like

@Bo @Jozefg jest tutaj najmądrzejszy 🙂 Dla mnie Jego pasja, jego miłość do Internetu jest czymś "pięknym". I wróciłem tutaj dla kilku osób, dla Was 🙂 Upss uciekam już swoją wypowiedzią poza temat, więc...a co do błędów to były też błędy z przyznanymi rozwiązaniami, etc....Nasz Orange nie jest jeszcze doskonałym "stworkiem" 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Like

Tutaj dyskutujemy o potencjalnym problemie z powiadomieniami o lajkach. Jeśli to Cię nie interesuje, @nikodem_dyzma aka pablo_ck to nie marudź tylko znajdź sobie inny temat 🙂

Dzięki, że zgłaszasz, @Anonim, właśnie to testujemy 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Like

Nie marudzę już 🙂 Tylko ciągle coś się "psuje", jak nie rankingi, to przyznawane polubienia, rozwiązania, wyświetlanie i publikowanie tematów, etc.....

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Like

@Anonim, zbadaliśmy temat. To powiadomienie "Misiek62 polubił Twój post..." z wczoraj z 15:57 prowadzi do Twojego komentarza, który polubił Misiek, o tego:
https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/komunikat-w-przegl%C4%85darce/m-p/34473#M3999

i Misiek rzeczywiście go polubił, więc wszystko jest w porządku 🙂

Jeśli zauważysz jakieś problemy z lajkowaniem i powiadomieniami w przyszłości to proszę wklej link, do którego prowadzi powiadomienie, treść powiadomienia oraz datę i godzinę, będziemy mogli szybciej zweryfikować 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Like

Teraz jest ok,  @Artur, link wklejony przez Ciebie, doprowadził mnie do polubienia przez @Misiek62. Natomiast Powiadomienia u mnie, wtedy gdy zgłaszałem, doprowadziły mnie do postu tego:

Pkk1985.PNG