Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

U mnie ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych nieodczytanych powiadomieniach. Jest tak jakby nic nowego nie pojawiło się, ale po wejściu w zakładkę dotyczącą powiadomień jednak wyświetlają się nowe komunikaty. Jeszcze dwa dni temu wszystko działało bez zarzutu. 😞

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Matt55 to super, że już wszystko działa - miłego korzystania z Nasz Orange 🙂 Zapewniam, że aż tak wysublimowanych kar tutaj nie stosujemy 🙂

@Misiek62 dziękuję za oznaczenie - popsuć też oczywiście mi się zdarza, ale zawsze ...w słusznym celu 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

Trzebaby zainteresować tematem speca od forum... @Piotrek, co wyłączyłeś 😉 temu użytkownikowi @Matt55  ?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

Mam nadzieję, że to nie jest jakaś forma kary za dłuższą nieobecność tutaj. 😄 
Tak swoją drogą to dzięki wielkie za naprawienie problemu z prędkością niczym Orange Światłowodu! Właśnie wróciły informacje o nowych powiadomieniach w ikonie dzwoneczka na moim profilu. 😉 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Matt55 to wina zmiennej pogody 😉 o żadnych karach na tym forum nie słyszałem.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Matt55 to super, że już wszystko działa - miłego korzystania z Nasz Orange 🙂 Zapewniam, że aż tak wysublimowanych kar tutaj nie stosujemy 🙂

@Misiek62 dziękuję za oznaczenie - popsuć też oczywiście mi się zdarza, ale zawsze ...w słusznym celu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Piotrek, jednym nie działało, a mnie "obdarzyło" czterema powiadomieniami na jedną odpowiedź od imiennika Emotikon: Szczęśliwy ...w specnazie Emotikon: Mrugający

Jakby co, to extra dymki (po dwa) od @DawidOrange i @Misiek62Emotikon: Szczęśliwy Edycje otagowania szły dobrze.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

Kamień z serca! Już bałem się, że jakieś nowe zasady wprowadzono dla jak to kiedyś nazwał mnie @Artur synów marnotrawnych co odchodzą i wracają po długiej nieobecności na Nasz Orange. Obiecuje, więcej nie będę. 😄

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Anonim  u mnie też jakby za dużo tych nowych powiadomień z paska... chmurek że ktoś napisał itp... ale pod "dzwoneczkiem" jest ich akurat. Pomijam przy tym fakt, że gdy ktoś polubi Twoją wypowiedź w temacie i jeszcze coś napisze a w swoim poście wspomni o Tobie, to dostaniesz 3 powiadomienia... różne w treści, ale praktycznie odnoszące się do aktywności innych w temacie "który obserwujesz"

Anonim

Nie dotyczy

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Matt55, wigilia tuż, tuż i @Artur chyba jedno krzesło więcej zostawił dla wędrowcaEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Ikona dzwoneczka nie wyświetla informacji o nowych powiadomieniach

@Misiek62, na ten Twój ostatni post dostałem aż 6!