Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Tak jak w tytule. W dobie komunikatorów i tak większość z Nas korzysta z połaczeń telefonicznych. Ile potraficie dziennie wysłać SMSów, a ile połaczeń wykonać?

Emotikon: Szczęśliwy

26 ODPOW. 26

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Ja góra 50sms dziennie a połączeń ok.10 dziennie wykonuję tak że mało ogólnie. A z innych komunikatorów puki co nie korzystam.A Ty ile wykorzystasz? 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

To nawet nie tak mało Emotikon: Szczęśliwy Ja tez z komunikatorów nie korzystam i tylko połaczenia, których wykonuje kilka dziennie po kilka minut i wysyłam parę SMS. I dalej jade na stary dobrym 2G.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Ja też na 2G tylko 🙂 A jeśli chodzi ile wykorzystasz ale tak w liczbach jeśli można prosić... 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Wiadomości może z 10 SMS dziennie, czasem 20 SMS. Połaczeń ok 20. Musze się poprawić Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

No to jeszcze mniej ode mnie a ja myślałem że ja tak mało wysyłam... 🙂 Dobrze że stworzyłeś ten temat przynajmniej będziemy wiedzieć ile inni korzystają z telefonu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Obecnie tylko 1-2 sztuki na dzień.

Ale kiedyś potrafiłem wysyłać po 10 000 miesięcznie 🙂 człowiek był młody i zakochany 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

1-2 sztuki, to pojechałeś Emotikon: Mrugający Emotikon: Bardzo szczęśliwy  U mnie idzie tendencja wzrostowa.

Anonim

Nie dotyczy

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

20-40 smsów, 5-20 połączeń głosowych (średnio każde ok 5 minut), 100 mb/24 h. MMSy sporadycznie, fotki wysyłam przez mesagnera znajomym.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?


Piotrekk85 napisał(-a):
Obecnie tylko 1-2 sztuki na dzień.

Ale kiedyś potrafiłem wysyłać po 10 000 miesięcznie 🙂 człowiek był młody i zakochany 🙂

Ha ha! Znam to! Kiedyś, będąc nastolatkiem, a było to w czasach niedługo po pojawieniu się sieci komórkowych, gdy nie było pakietów SMS, wysłałem ok. 800 wiadomości w ciągu jednej nocy. Gdy moi rodzice zobaczyli rachunek szczegółowy od razu złożyli reklamację, jeszcze wtedy w sieci Idea, "bo przecież to niewykonalne, aby wysłać tyle SMSów w tak krótkim czasie, więc to na pewno jakiś błąd".

Przyznałem im się przed rozpatrzeniem reklamacji. Pamiętam jak dziś ich zdziwienie i wielkie oczy, potem rozbawienie i pytanie "- To kiedy poznamy tę młodą damę i czy jej rodzice też zapłacili tak wysoki rachunek?" 😄

Teraz telefon służy mi głównie do korzystania z internetu i funkcji aplikacji. Rozmawiam głównie służbowo, pewnie ok. 30-60 minut dziennie. SMS-ów prawie nie wysyłam, za to stosunkowo często używam komunikatorów, np. Facebookowego Messangera. Dużo też komunikuję się przez komentarze w różnych serwisach i społeczności takie jak Nasz Orange.

@Ron, a właściwie to skąd to pytanie? Zwykła ciekawość czy może robisz jakieś badania rynku? 😄