Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hejt na forum


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Hejt na forum

Ale chyba się nie zrozumieliśmy. To są zarzuty pod adresem forumowicza,że hejtuje firmę Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Hejt na forum

Po roku urodzenia, który mam w nicku, widać, że jestem młodszy od Ciebie. Może mam inne doświadczenia, dlatego nie widzę w słowie zgłoś niczego negatywnego.

Na Nasz Orange są różne osoby:
- pracownicy Orange przeznaczeni do obsługi tego serwisu - oznaczeni etykietą "zespół nasz Orange"
- inny pracownicy operatora - oznaczeni jako "pracuję w Orange"
- eks-pracownicy
- klienci
- pracownicy "incognito"
- i inni.

A co do samego hejtu - na Nasz Orange znajdziesz wiele negatywnych opinii. Sam je czasem piszę w konkretnej sprawie. Wg mnie, póki nie ma argumentów personalnych, to taka dyskusja jak najbardziej jest w porządku.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Hejt na forum

@Piotrekk85, cieszę się,że tak uważasz. Jeśli ktoś na priva pisze, że krytyka bez pokazania dokonań Orange to prawie hejt, to już zapala mi się czerwona lampka. Już napisałem wystarczająco dużo, aby osoba  która to napisała mogła się zorientować, że mówimy o niej. Zapewniam Cię, że jest to osoba z tych dwóch pierwszych grup, które wymieniłeś. Gdyby chciała, mogła to napisać na forum w jakimś temacie. Z różnych względów tego nie zrobiła.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Hejt na forum

Kierus57, po czym wnioskujesz, że to był pracownik/moderator? Sprawdziłem logi systemowe, od dawna nie otrzymałeś wiadomości ani od pracownika, ani od moderatora. Na pewno chodzi o Nasz Orange? Mozesz masz na myśli jakiegoś maila? Albo wpis w innej części internetu?

 

A wracając do krytyki to moim zdaniem dobra krytyka jest wtedy, gdy mówimy coś pozytywnego lub negatywnego i uzasadniamy to, np. "nie podoba mi się oferta internetu, bo nie mogę jeszcze korzystać ze światłowodu". I taka krytyka jest super, bo dzięki niej dowiadujemy się co zrobić, aby więcej osób było zadowolonych. Jeśli jednak ktoś napisze "nie podoba mi się, bo tak" - to jest zła krytyka, która służy tylko wyładowaniu się autora i nie niesie ze sobą żadnych zmian, ani możliwości dyskusji. Mimo to, jeśli nie uderzają personalnie w inne osoby - nie moderujemy ich, a ocenę pozostawiamy czytającym. Ja to tak widzę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Hejt na forum

@Kierus57, pozwól że wtrącę swoje trzy grosze. Skoro już nieco uchyliłeś rąbek tajemnicy, zamiast rozpalać dyskusję, masz do wyboru ludzi dbających o ład, czyli @Artur@Mikołaj@Rafał czy @Wiktor i komuś z w/w przedstawić na priv swoje niezadowolenie. Też byłem parę razy zaczepiony i każdy ma prawo dbać o swoje dobre imię. Nie widzę nic niestosownego, byś skorzystał z tej opcji. Chyba znane Ci są zasady i regulamin, że zacytuję tylko dwie ( Regulamin Serwisu www.orange.pl i Aplikacji Mobilnej obowiązujący od dnia 17 października 2016 r. :

6.5. Każdy Użytkownik może zgłosić naruszenie Regulaminu w przypadku Komentarzy za pomocą linka "zgłoś naruszenie regulaminu". Zgłoszenia będą rozpatrywane przez Moderatora
6.6. . Decyzja dotycząca uwzględnienia usunięcia lub zablokowania zgłoszonego Komentarza będzie należała do moderatora.

Masz też Regulamin Serwisu Internetowego „Nasz Orange” obowiązujący od dnia 18 lipca 2016 r.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Hejt na forum

@Arturjestem poważnie zaniepokojony sytuacja, kiedy śledzisz logowania na moją-nie moja pocztę i potencjalnie masz możliwość sprawdzenia kto do mnie pisze i do kogo ja piszę. Nie czytałem regulaminu, bo nie zaczynam udziału w dyskusjach na forach od czytania uprawnień moderatora. sam fakt, że sprawdzałeś kto do mnie pisał i do kogo ja pisałem budzi mój sprzeciw, a skonsultuję to w aspekcie naruszenia prawa.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Hejt na forum

@Kierus57, Ty się zrelaksuj dziś Emotikon: Mrugający temat już wyjaśniony, możesz pisać o Orange i negatywnie i pozytywnie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Hejt na forum

Rzucasz poważne oskarżenia: "Ale niepokoją mnie i nie tylko mnie dziwne wiadomości na priva. Ogólnie one odnoszą się do niepochlebnych opinii , jakie niektórzy forumowicze wygłaszają w tym i podobnych tematach dotyczących polityki wobec klientów."

Sam zacząłeś rozwijać wątek publicznie. Więc może wskaż osobę/osoby. Ew. jak chcesz wyjaśnienia na priv, to zgłoś to na BOK/administracji strony/w innej formie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Hejt na forum

@Kierus57, przepraszam, nie chciałem abyś poczuł się zaniepokojony. Pracowników obowiązują szczególne zasady, stąd wiedziałbym, gdyby inni moderatorzy do Ciebie pisali. Jak rozumiem zdecydowałeś, że nie będziesz przytaczać wypowiedzi, o której wspomniałeś na początku i oczywiście to szanuję. Przyjmujemy także uwagi odnośnie komunikacji na forum i zastanowimy się jak przekuć je w lepszy dialog tutaj.
Gdyby ktokolwiek z czytających miał wątpliwości odnośnie informacji przekazywanych w wiadomościach prywatnych - zachęcamy do kontaktowania się bezpośrednio z moderatorami. Bardzo poważnie podchodzimy do wszelkich tego typu sygnałów.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Hejt na forum

Ja nie widzę nic złego w logach, w których widać tylko kto z kim pisał, to jest nieważne, dopóki nie mają poglądów do prywatnych wiadomości i pewnie taki podgląd im się pojawia, jak to zgłosisz albo wyslesz link bezpośredni do wiadomości.