Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7846
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie da się ukryć @Misiek62 🙂 @Piotrek i @Artur działają w tym temacie nad rozwiązaniem z tego co mi wiadomo 😉 Sam przeszukuję przez starsze wpisy w danej kategorii 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@RafałChyba chodzi bardziej a brak aktywności autora?


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7846
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim W większości przypadków tak może być rzeczywiście. Zobaczymy czy autorzy wrócą po otrzymaniu maila z powiadomieniem. Dam im czas do końca tygodnia, od poniedziałku wezmę się za oznaczanie rozwiązań 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Rafał napisał(-a):

@vdsl2 W większości przypadków tak może być rzeczywiście. Zobaczymy czy autorzy wrócą po otrzymaniu maila z powiadomieniem. Dam im czas do końca tygodnia, od poniedziałku wezmę się za oznaczanie rozwiązań 😉


@Rafał, podoba mi się ta akcja. Mop w akcji bez lania wody Emotikon: Bardzo szczęśliwy Za DZIĘKUJĘ nic wprawdzie się nie kupi, jednakże wdzięcznością akceptacji jako rozwiązanie, wynagrodzi trud rozwiązania problemu trudzącemu się.


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7846
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

Dziękuję @Anonim , sam lepiej bym tego nie ujął 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

No Panowie, spam z nagonką do rozwiązania to moja specjalność 😉 Niestety...przez "rozsypkę" postów na głównej dzisiaj odpadłem ...poza tym jest jeszcze jeden problem związany z podkreślaniem prawidłowych słów podczas pisania posta z androida ... 😞 Dzięki @Rafał za dzisiejszą akcję porządkową 😉

Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7846
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73  liczę, że szybko się z problemem uporamy i powrócisz do czyszczenia, tymczasem trochę jeszcze pospamuje 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie wiem czy ktoś tego już nie wrzucił, ale

 Jak kliknę wyloguj się, to zamiast wylądować z powrotem na stronie nasz.orange, Lisek zatrzymuje się na https://nasz.orange.pl/exhhy82953/plugins/custom/orangepolska/orangepolska_saml/dologout/redirect i tam już zostaje.

Na Edge działa normalnie, i na IE też działało (przynajmniej do wczoraj, dziś nie sprawdzałem)

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Ja też zgłaszam "problemik", który wystąpił po wczorajszym zamieszczeniu przeze mnie nowego tematu "e-faktury a powiadomienia". Zaznaczam, niczego w ustawieniach nie zmieniałem! Od tego czasu były aż cztery posty i zero powiadomienia dzwonkiem. Dopiero jak się @Piotrekk85 odezwał dopiero co, to wyskoczyło mi powiadomienie. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie jestem na 100% pewien, ale od jakiegoś czasu liczniki łapek znowu stoją w miejscu... 🙂