Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange

Hmm, to naprawdę dziwne ... czyżby komentarz można było edytować tylko jeden raz? Chciałem zrobić małą edycję poprzedniego wpisu w tym temacie, i nie mogę ?Emotikon: Zaskoczony nie ma opcji Edytuj.

Chyba tak nie powinno być ...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@RagorMasz tylko 24 godziny na edycje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@RagorMasz tylko 24 godziny na edycje.


Rozumiem. Znaczy nie, nie rozumiem. Po co takie ograniczenie?

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Ragor napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@RagorMasz tylko 24 godziny na edycje.


Rozumiem. Znaczy nie, nie rozumiem. Po co takie ograniczenie?


@Ragor Moze wytłumaczy tobie @Rafał dlaczego tak jest.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Ragor, zacytuję Artura...edycja postów możliwa jest tylko przez 24h aby zapobiec niejasnosciom spowodowanym przez ewentualne późniejsze edytowanie. 24h w zupełności wystarcza na edycję mającą na celu poprawienie błędów, literówek itp... 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
@Ragor, zacytuję Artura...edycja postów możliwa jest tylko przez 24h aby zapobiec niejasnosciom spowodowanym przez ewentualne późniejsze edytowanie. 24h w zupełności wystarcza na edycję mającą na celu poprawienie błędów, literówek itp... 🙂

Trochę mnie to dziwi. Udzielam się trochę na forum tomshardware, i tam żadnych tego typu limitów nie ma. Cóż, pozostaje filozoficzne "Sorry taki klimat", i byle do przodu.

 

Swoją drogą, mamy gdzieś jakiś łatwo osiągalny 'samouczek' obsługi forum, gdzie tego typu informacje są? I mówiąc łatwo osiągalny mam na myśli stronę główną Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Ragor, tak szczegółowego opisu zasad forum NO niestety nie ma. To takie niepisane postanowienie.

 

Z tego miejsca @Artur, przy okazji zakomunikuję ponownie, że liczniki "łapek w górę" znowu zamarły i od kilku już dni pokazują ten sam stan... 😞

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

@Ragor, tak szczegółowego opisu zasad forum NO niestety nie ma. To takie niepisane postanowienie.

 

Z tego miejsca @Artur, przy okazji zakomunikuję ponownie, że liczniki "łapek w górę" znowu zamarły i od kilku już dni pokazują ten sam stan... 😞


@Ragor @mabud73Znalazłem regulamin.

https://www.orange.pl/binaries/services/kd/community/regulaminNaszOrange.pdf?_ga=1.124613955.8179098...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Czy zaszły zmiany, że na stronie głównej NO nie widzę już tych trzech liczników, a jedynie pod tematami?Strona główna NO.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7844
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

Spróbuj zrestartować przeglądarkę, bądź wyczyść pliki cookies 🙂 U mnie normalnie się wyświetlają liczniki. Nie zmienialiśmy też nic.