Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim Tak jak napisal @Rafał 

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Też już mam i widzę. Czary-mary po zamknięciu przeglądarki. Tak ustawione i pewnie za długo tutaj ślęczałem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Odnośnie zasad społeczności to najważniejsze można znaleźć na stronie głównej pod linkiem Jak założyć nowy temat i zasady Nasz Orange.

 

Moglibyśmy dopisać każdy najdrobniejszy szczegół, np. że posty można edytować przez 24h, albo że zamiast pisać jeden post po drugim lepiej edytować poprzedni. Tylko wtedy z krótkich, zwięzłych zasad zrobiłby nam się podobny do prawnego regulaminu, przydługi tekst, który przeczytałby maks. 1% użytkowników.

 

Taka strategia wydaje się sprawdzać, bo naprawdę rzadko musimy wyjaśniać szczegółowe zasady 🙂

 

Co do zliczania lajków to badamy temat. Dzięki @mabud73!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange



Taka strategia wydaje się sprawdzać, bo naprawdę rzadko musimy wyjaśniać szczegółowe zasady 🙂

 

Co do zliczania lajków to badamy temat. Dzięki @mabud73!


Chyba że się trafi taki rules lawyer jak ja Emotikon: Szczęśliwy Nadmiar grania w RPG skrzywia mózg. Dzięki @Artur za wytłumaczenie


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Przyzwyczajenie do szczegółowego poznawania zasad "rozgrywki" rozumiem i szanuję - też jestem graczem i zgadzam się, że (nie tylko) RPGi zmieniają nieco zachowania i oczekiwania 😉

A poznałeś już, @Ragor, "mini-rozgrywkę" w Nasz Orange? 🙂
https://nasz.orange.pl/t5/O-społeczności/Punkty-Orange-poziomy-i-rangi-zasady-przyznawania/m-p/21172

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange



A poznałeś już, @Ragor, "mini-rozgrywkę" w Nasz Orange? 🙂
https://nasz.orange.pl/t5/O-społeczności/Punkty-Orange-poziomy-i-rangi-zasady-przyznawania/m-p/21172

Jasna sprawa. Plan awansów już dawno rozpisany. Dużo pracy nie było, bo dla mnie maks poz 18.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie wiem, czy się czepiam, ale wkurza mnie np. kliknięcie w konkretnym poście w polecany link związany z NO i otwarcie go w nowym oknie. To mi wygląda jak równoległa sesja, z której (po przeczytaniu) zawsze się wyloguję i zamykam. No i na tym, na którym sobie czytam, czy przeglądam, niby jestem widoczny jako zalogowany, a jednak w ostatniej mojej "akcji" wyskoczył komunikat. Natomiast po próbie odpowiedzi na post, dopiero wówczas  następuje wylogowanie. Czy nie można by tego jakoś uprościć?

Autoryzacja.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim Zasaj sobie nowa wersje 14393.970 masz tu link https://support.microsoft.com/en-us/help/4016635/windows-10-update-kb4016635


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@Ragor, a próbowałeś przeglądać pytania, które się pojawiają? Jestem PEWNY, że nawet nie znając dobrze usług Orange jesteś w stanie pomóc innym i dodawać rozwiązania, więc poziomy ponad 18 przed Tobą... jeśli tylko "podejmiesz rękawicę" 🙂

@Anonim, pewnie masz w przeglądarce ustawione, aby linki otwierała w nowym oknie, a nie w nowej karcie. Próbowałeś ustawić odwrotnie? Myślę, że otwieranie w nowej karcie szybko polubisz, a i "autoryzacja" będzie trwała dłużej.

Dzięki za zrzut ekranu, przy którejś z kolejnych aktualizacji uprościmy ten komunikat 🙂 @Natalia
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
@burebusek, pewnie masz w przeglądarce ustawione, aby linki otwierała w nowym oknie, a nie w nowej karcie. Próbowałeś ustawić odwrotnie? Myślę, że otwieranie w nowej karcie szybko polubisz, a i "autoryzacja" będzie trwała dłużej.
@Artur, o to chodziło?Karty.PNG