Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Fajnie, że martwicie się na zapas, ale to nie będzie problem, mówię Wam 😉 Choćby ze względu na temat w tytule zakładki. Pokażemy Wam projekty na zlocie 🙂

 

@Misiek62, Tobie tuż po...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Odnośnie popupu "Pierwsze lądowanie"... Właśnie zostały wprowadzone poprawki, które powinny definitywnie rozwiązać problem powtórnego pojawiania się popupu 🙂 Dajcie proszę znać, gdyby u kogoś robił jeszcze problemy.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Błędy techniczne Nasz Orange

Faktycznie mnie już ten pop-up nie męczy. Dzięki wielkie @Artur za poprawki, bo to było męczące w korzystaniu z NO. 🙂 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Pożyjemy, zobaczymy 😉 Mam nadzieję że faktycznie wyeliminowano dręczenie przez popupa, ponieważ już mnie tyłek boli od tych twardych lądowań 😉
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

No to ja jeszcze czekam na potwierdzenie, czy, zdaniem @Anonim, tak ma być nadal, że każde logowanie zaliczane jest u mnie jednokrotnym pojawieniem się kosmity i ankietera CBŚ-iu? Emotikon: Mrugający Nadal po chrześcijańsku...krzyżykiem ich i po krzyku? Nadal uważam, że poprawne przejście przez ustawienia powinno tego gościa z innej planety wyeliminować. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim  nie wiem czemu powołujesz się na @Anonim... a już w ogóle nie mam pojęcia, jak się aktualnie zachowuje ten lądowniki - po tym co pisał @Artur, że zmieniono "ustawienia" popupa 😉  ale jeśli to ustrojstwo, czy też ankieta nadal sprawdzają czy masz w ciasteczko "od nich" - jeśli nie znajdą to Cię molestują - to pewnie masz automat czyszczący ciasteczka w Twojej/ich przegląrce/kach 😄 bo u mnie od ostatniego razu ten kosmita nie śmie się pojawiać.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim U mnie juz kosmita się nie pojawia.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur@Piotrek, jak tam postępy z naprawą poprawnego wyświetlania nowych wątków na głównej? Teraz już nie wyświetla nawet oznaczenia "rozwiązany"... 😞 Chciałem pospamować odnośnie przypomnień o wskazaniu rozwiązań, ale po kilku kliknięciach  pogubiłem się i na razie odpuściłem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

@Artur@Piotrek, jak tam postępy z naprawą poprawnego wyświetlania nowych wątków na głównej? Teraz już nie wyświetla nawet oznaczenia "rozwiązany"... 😞 Chciałem pospamować odnośnie przypomnień o wskazaniu rozwiązań, ale po kilku kliknięciach  pogubiłem się i na razie odpuściłem 😉


@mabud73 U mnie to samo "rozwiązany"


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

Hmmm @mabud73, na wykazie ostatnich postów widzę że @Rafał  wziął się za pisanie do autorów, żeby łaskawie rozważyli i jeśli jakiś post uznają za godny miana "rozwiązanie" dokonali wskazania.