Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18226
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur  to się chyba tak nie da, nie bardzo można wkleić obrazek, jego adres, w profilu, wykazie "osiągnięć"... musi ktoś od Was poprawić adres - url do obrazka we fragmencie kodu opisującego profil. Nie jest on widoczny ani w początkowym zestawieniu informacji z profilu, ani w pełnym wykazie osiągnięć. Sprawdziłem na 2 przeglądarkach, z czego na 1 daaaawno tam nie zaglądałem do żadnego z profili (tak mnie się przynajmniej wydaje) więc czysczenie cache czy ciasteczek raczej nie wystarczy. Tym bardziej, że problem zgłasza 2 różnych użytkowników... 

 

Dla kompletu sprawdziłem też w telefonie, na swoim profilu... grafika nie wyświetla się.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
U mnie działa 😛

U Was pewnie już też, a jeśli nie to wklejcie proszę pełny adres url obrazka, czyli prawym na tym miejscu gdzie powinien wyświetlać się adres i "skopiuj adres" czy jakoś tak :
Kombinowałem! Nic z tego nie wyszło. Te dwie dolne opcje nie ogarniam.

Proszę, zlitujcie się!

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Jak to jest? Wyszukuję "zatrzymane chwile", by wkleić zrzut, a po publikacji post wyskakuje w "pogaduchy".

Błąd, czy też nie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18226
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


burebusek napisał(-a):

Jak to jest? Wyszukuję "zatrzymane chwile", by wkleić zrzut, a po publikacji post wyskakuje w "pogaduchy".

Błąd, czy też nie?


@Anonim 

Mnie się zdaje że to skutek przeniesienia jakichś postów z pogaduch do zatrzymanych chwil 😉 Niestety przy przenoszeniu nie zachodzi aktualizacja tematu z "pierwotnego" na "nowy".  Gdzieś tam @Mikołaj  wspominał, że "pracują nad tym" jak to uporządkować. Chociaż zdaje się mnie, że gdy przenosin dokonywał @Wiktor to porpawiał temat, żeby był jednolity. A może robił to @Artur  😉 nie będę się upierał 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18226
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

pablo_ck napisał(-a):

Ranking też nie działa poprawnie, są dane tylko z ostatnich 30 dni.


@pablo_ck zdaje się, że @mabud73@Domator, piszą o tym od 16. lutego... @Piotrek czy nie uważasz że to trwa zbyt długo 😉 ??


Przepraszam Was najmocniej, że to tyle trwa.

Tymczasowo, można korzystać z linków poniżej (autorzy)

  1. Ranking 24h
  2. 7 dni
  3. 30 dni
  4. 6 miesięcy
  5. Rok
  6. Cały czas

 

 


@Piotrek , nie żebym marudził 😉 ale tablice z ilością lajków, w różnych zakresach czasowych, nadal się nie zmieniają w wykazie "liderów" ...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Zgadza się @Misiek62, każdy zabieg przeniesiania postów z innego tematu skutkuje pomieszniaem tytułów, które @Artur i @Mikołaj starali się zmieniać na bierzący 🙂


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 nie marudzisz, ani trochę 🙂 Walczymy z tym dalej, okazało się dość skomplikowane.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

A co do pomieszanych tematów to jest tak, jak napisał @Misiek62. Już tego nie poprawiamy, bo pracujemy właśnie nad przebudowaniem m.in. strony tematu i w nowej wersji tytuł tematu będzie tylko w pierwszym poście, więc problem będzie z głowy 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18226
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur  ale przydałaby się - w trakcie pisania posta - informacja w jakim temacie go tworzymy. Wiesz, ja czasami "pracuję" jednocześnie na kilku tematach i mógłbym, przy braku takiej informacji pomieszać - czyli napisać nie na ten temat 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur, pomarudzę trochę. Czy pomysł usunięcia tematu wątków w każdym poście to krok w dobrym kierunku? Jak dla użytkownika zaglądającego tu raz na jakiś czas, jest ok, natomiast jeżeli chodzi o nas, stałych bywalców widzę to tak...z reguły każdy z nas ma otwarte kilka "śledzonych" tematów. Zakładając usunięcie nagłówków, przy wątkach "tasiemcach" zaczną się problemy z identyfikacją...chyba że planujecie inny sposób oznaczania...wiem że pozostaje górna ścieżka i opis zakładki, lecz nie wiem jak to się sprawdzi...


@edit: @Misiek62, myślimy o tym samym 😉 Uprzedziłeś mnie 🙂