Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Kilka razy już widziałem "podwojone komunikaty... zdaje się mnie, że to błąd.... więc wklejam obrazek.komunikat.JPG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

dzięki! Zbadamy 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

W ostatnim czasie obserwuję u siebie problem z logowaniem do Nasz Orange, ponieważ po wpisaniu prawidłowych danych pokazuje mi się taki obrazek. Muszę drugi, a nawet trzeci raz ponownie logować się, by móc wejść na forum. W ostatnich dniach kilka razy mi się to przydarzyło. 😕

 

no.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Matt55  to co Ci się przytrafiło kwalifikowałbym raczej do błędów... zwłaszcza zestawienie komunikatu "sesja wygasła" z ty co Ty piszesz, że przydarzyło się w trakcie logowania do NO. A błędy... IMHO adresowałbym do @Piotrek.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Właśnie zauważyłem dopiero po napisaniu posta, że nie do tego wątku, ale skoro nie da się go usunąć, a trzeba tylko zgłaszać zostawiłem tutaj. Dzięki @Misiek62 za przywołanie odpowiedniej osoby, odpowiedzialnej za błędy. 🙂 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Matt55, @Misiek62 wasze wpisy przeniesione do błędów Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Darek25, @Misiek62 wasze wpisy przeniesione do błędów Szczęśliwy mężczyzna


No widzisz, a ja pisząc posta chciałem o to prosić @Mikołaja albo innego Moderatora, ale wtedy pojawił mi się błąd... który zaraz zgłoszę do właściwego tematu  tu opiszę...

 

Update. Chociaż mam przypuszczenie że ja pisałem a @Mikołaj przenosił... bo pojawił mi się (w trakcie edycji kilka razy) komunikat:  bedący efektem tego że Mikołaj się "dobrał do mojego posta".

 

błąd.JPG

 

Update 2. Swoją drogą ciekawe, jak to jest możliwe, że ja sobie piszę a Moderator cyk przesuwa edytowanego posta do innego tematu... no i część treści (patrzcie obrazek) sobie zginęła w odmętach internetu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Misiek62 Upss Zakłopotany mężczyzna

Najgorsze w całej tej sytuacji jest to, że utraciłeś część wpisu przy próbie publikacji Smutny mężczyzna

@Artur, @Piotrek spróbujmy coś wymyślić, żeby to się nie powtarzało.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Misiek62 Upss Zakłopotany mężczyzna

Najgorsze w całej tej sytuacji jest to, że utraciłeś część wpisu przy próbie publikacji Smutny mężczyzna

@Artur, @Piotrek spróbujmy coś wymyślić, żeby to się nie powtarzało.


 

@Mikołaj@Artur już wie, że ja mam w sobie "magnes" który przyciąga mnie do takich niedopracowanych części kodu 😉 

Fakt, warto by to wykluczyć.

 

Co do wpisu który zniknął, akurat nie był na tyle istotny, żeby ponawiać... można przeczytać co chciałem przekazać 😉 

 

Update. @Mikołaj zmień proszę "temat" tych przeniesionych postów, bo ciut mylą co do tematu w którym są... i proponowałbym "zapisanie jako zasady" dla Moderatorów, żeby przenosząc posty od razu modyfikowali temat.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 Szczęśliwy mężczyzna

Co do "tematu" przeniesionych wpisów, to ich nie zmieniamy, bo w założeniu po zmianach tytuły w odpowiedziach mają zniknąć. Mrugający mężczyzna