Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

"o" zostanie przy najbliższej publikacji zmian w Nasz Orange, a co do liczby założonych tematów, @mabud to zgłaszałeś pewnie jakieś posty do moderacji, prawda? Bo jeśli tak to: https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/B%C5%82%C4%99dy-techniczne-Nasz-Orange/td-p/279/p...

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

No tak, zgadza się...nawet to czytałem i nie mam bladego pojęcia dlaczego w momencie liczenia tematów mój mózg o tym nie pomyślał Emotikon: Bardzo szczęśliwy Widocznie spragniony był matematyki 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73 @Misiek62 Poczekamy, zobaczymy, co wyjdzie, z tym nowym Nasz Orange za kilka tygodni jak obiecuje @Artur


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Nowy ciekawy komunikat na załączonym obrazku... 

 

Opis: Na stronie promującej apkę Mój Orange kliknąłem (a jakże by inaczej) link " przekaż swoje sugestie społeczności Nasz Orange. " ... otwiera mi się NO (na innej zakładce jestem już zalogowany) z komunikatem o błędzie 😞dostęp.JPG , ciekawe o jakie uprawnienia chodzi 😉 


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7846
  • 80

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Dzięki śliczne za zwrócenie uwagii @Misiek62 i od razu rozwiąże zagadkę. Nie jest to kwestia uprawnień a jedynie stary link do kategorii  aplikacja mobilna Mój Orange na Nasz Orange. Po zmianie kategorii nie ma podziału na aplikację mobilną i www. Podeślę prośbę o poprawę linku na portalu 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Nowy ciekawy komunikat na załączonym obrazku... 

 

Opis: Na stronie promującej apkę Mój Orange kliknąłem (a jakże by inaczej) link " przekaż swoje sugestie społeczności Nasz Orange. " ... otwiera mi się NO (na innej zakładce jestem już zalogowany) z komunikatem o błędzie 😞dostęp.JPG , ciekawe o jakie uprawnienia chodzi 😉 


@Artur @Misiek62 A u mnie cos pierwszy raz taki

Przechwytywanie.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, próbowałeś wejść w mojego linka do posta? Ostatnio zauważyłem że nie działają...kiedyś nie miałem z tym problemu. 

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

@vdsl2, próbowałeś wejść w mojego linka do posta? Ostatnio zauważyłem że nie działają...kiedyś nie miałem z tym problemu. 


@mabud73 Tak próbowalem wejść na twój link


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Kurcze, to widzę że coś się zmieniło. Pamiętam ze linkowałem konkretne posty...kopiowałem tytuł i godzinę i link działał...teraz się to posypało Emotikon: sfrustrowany


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

 

@Artur@Misiek62 A u mnie cos pierwszy raz taki

Przechwytywanie.PNG


 

@Anonim jeśli pamiętasz, to taki (albo podobny) błąd już zgłaszałem kilka razy...