Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czyli jak zgłaszam kogoś, że zaśmieca forum lub za słowni...

@Artur Czyli jak zgłaszam kogoś, że zaśmieca forum lub za słownictwo to bije mi licznik ?Cos nie Tak?

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Artur napisał(-a):
To jest autor posta, @vdsl2... 🙂

to dla czytelności dobrze byłoby rozwinąć ten opis @Arturze, nie "autor" a "autor posta"... 

 

męczy mnie to posta czy postu - zapytałem wujka ... piszą coś dopełniaczu... chyba jednak postu nie jest dobrą formą, bo autor komentarza wskazał na konotacje religijne... ha ja człowiek po 50-ce, praktykujący ... mam te ciągoty.

 


@Misiek62@Artur Autorem jest @4Kazelot tego tematu a nie ja ?

Przechwytywanie2.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17908
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim na to wygląda, pierwszy post w temacie jest autorstwa @4Kazelot...

 

Update. ha Chłopaki znowu zatrzymali licznik postów... 

nadal jest 14222 nadal.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2 na to wygląda, pierwszy post w temacie jest autorstwa @4Kazelot...

 

Update. ha Chłopaki znowu zatrzymali licznik postów... 

nadal jest 14222 nadal.JPG


@Misiek62Czyli on jest autorem na chłopski rozum


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17908
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim 

Zgadzam się z tą opinią, że autorem tematu jest 4Kazelot... a co do wyświetlania postów i przypisywania ich autorstwa, to chyba też już kiedyś było zgłaszane... wygląda że pewne "błędy" wracają jak jakaś choroba.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2 

Zgadzam się z tą opinią, że autorem tematu jest 4Kazelot... a co do wyświetlania postów i przypisywania ich autorstwa, to chyba też już kiedyś było zgłaszane... wygląda że pewne "błędy" wracają jak jakaś choroba.


@Misiek62Nadawca listu jest autorem, @Artur a nie odbiorca chyba ze źle rozumiem, jak się mylę to mnie popraw


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17908
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2 

Zgadzam się z tą opinią, że autorem tematu jest 4Kazelot... a co do wyświetlania postów i przypisywania ich autorstwa, to chyba też już kiedyś było zgłaszane... wygląda że pewne "błędy" wracają jak jakaś choroba.


@Misiek62Nadawca listu jest autorem, @Artur a nie odbiorca chyba ze źle rozumiem, jak się mylę to mnie popraw


@Anonim  zgubiłem się ... pierwszy post w tym temacie (wątku)  jest autorstwa 4Kazelota, autor tfu... chciałem napisać @Artur, tego pierwszego posta modyfikował, nawet uzupełniał... a w sumie czy to ma jakieś istotne znaczenie Sfrustrowany mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2 

Zgadzam się z tą opinią, że autorem tematu jest 4Kazelot... a co do wyświetlania postów i przypisywania ich autorstwa, to chyba też już kiedyś było zgłaszane... wygląda że pewne "błędy" wracają jak jakaś choroba.


@Misiek62Nadawca listu jest autorem, @Artur a nie odbiorca chyba ze źle rozumiem, jak się mylę to mnie popraw


@vdsl2  zgubiłem się ... pierwszy post w tym temacie (wątku)  jest autorstwa 4Kazelota, autor tfu... chciałem napisać @Artur, tego posta modyfikował, nawet uzupełniał... a w sumie czy to ma jakieś istotne znaczenie Sfrustrowany mężczyzna


Edytowanie nie ma znaczenia.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

To ja wyjaśnię, bo chyba wiem, o co chodzi 🙂 Mowa cały czas o wyświetlaniu "Najnowszych postów". Gdy patrzycie na nie na stronie głównej to widzicie autora tematu i kto napisał ostatni komentarz. Niestety, po kliknięciu "Więcej" jest widok, na którym widać tylko autora ostatniego komentarza, stad ten dysonans. Już niedługo także po kliknięciu Więcej będzie widać i autora tematu i kto napisał ostatni komentarz, więc nie będzie wątpliwości 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

...powracając do tematu poruszonego przez @Anonim, dotyczącego złego zliczania założonych wątków, u mnie widnieje 19. Niestety po wnikliwej weryfikacji nie zgadza się to o ok połowę. Utworzonych przezemnie jest 10, tyle bynajmniej naliczyłem poprzez selekcję w subskrybcjach. Starałem się zrobić to jak najdokładniej, ale ręki nie podłożę pod nóż...mogłem się pomylić ale raczej nie o 9...

 

ilość tematów.jpg

 

 Poza tym cały czas straszy brak "ó" w statystykach 😉 

 

ó1.jpg

 

 

ó2.jpg