Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Poczekamy, zobaczymy. Może coś się posypało...a jak nie to @Artur uważaj...przyjadę z taczką do Wa-wy Emotikon: Język 

 

@edit: ...propozycja @Misiek62 bardzo podstawna...nieraz szukałem na forum jakiegoś swojego poprzedniego tematu do którego chciałem zajrzeć, i nie ukrywam, wyszukiwarka ma czasami swoje "widzi mi się"...

 

@edit2: ...używającym chroma i lubiącym być na bieżąco, polecam dodatek "Easy Auto Refresh" który odświeża np stronę główna, a co za tym idzie, z automatu widzimy nowe powiadomienia. Nie wiem kto, jaką techniką porusza się po forum, ale mi bardzo to podpasowało, tym bardziej że można ustawić to na czas i tylko na jedną kartę 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73, a propos "efektywności" wyszukiwarki założyłem nawet temat... i nawet w styczniu @Artur oświadczył, że temat poprawy skuteczności jej działania ma wysoki priorytet.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Wiem, wiem...pamiętam 🙂 Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że przy takich "doszukiwaczach" błędów i ulepszeń lista priorytetów mogła by utworzyń nowy odcinek A1 Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Poczekamy, zobaczymy. Może coś się posypało...a jak nie to @Artur uważaj...przyjadę z taczką do Wa-wy Emotikon: Język 

 

@edit: ...propozycja @Misiek62 bardzo podstawna...nieraz szukałem na forum jakiegoś swojego poprzedniego tematu do którego chciałem zajrzeć, i nie ukrywam, wyszukiwarka ma czasami swoje "widzi mi się"...

 

@edit2: ...używającym chroma i lubiącym być na bieżąco, polecam dodatek "Easy Auto Refresh" który odświeża np stronę główna, a co za tym idzie, z automatu widzimy nowe powiadomienia. Nie wiem kto, jaką techniką porusza się po forum, ale mi bardzo to podpasowało, tym bardziej że można ustawić to na czas i tylko na jedną kartę 🙂


@mabud73 Jest jeszcze wiele innych rzeczy do zrobienia jak Np. słownik czy wspomniane przez ciebie jakiegoś swojego poprzedniego tematu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73; @Anonim. 

I jak bym mógł to bym przewartościował listę priorytetów... wycofując rangi, poziomy itp. na dalsze pozycje 😉 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

ehehe, co ja z Wami mam 😄 😄 (to odnośnie taczki :D). @Mikołaj, @Rafał, @Wiktor, barykadujemy się! ;D

W wracając do tematu... Obecnie jest tak, że jeśli ktoś zgłosi post przez Opcje posta to trafiają one jako utworzony nowy temat do specjalnej, widocznej tylko dla moderatorów kategorii jako... nowy temat i najpewniej są zliczane błędnie do ogólnej liczby. Wszystko wskazuje na to, @Anonim, że zgłosiłeś już 40-kilka postów i stąd ta liczba. Naprawimy to przy okazji nowych profili, więc w ciągu kilku tygodni.

Co do wyszukiwarki to właśnie dzisiaj rozmawialiśmy o tym z @Piotrek i @Natalia - bierzemy się za nią zaraz po skończeniu nowych poziomów, rang, profili... Dzięki, że pilnujecie, abyśmy pamiętali 😄

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 @mabud73 Jak mogę być autorem tego tematu?

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

To jest autor posta, @Anonim... 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 @mabud73 Jak mogę być autorem tego tematu?

Przechwytywanie1.PNG


...nie wysiadło odświezanie sesji czy coś takiego? Dopisuje Ci tematy utworzone po jakiejś dłuższej przerwie w temacie...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
To jest autor posta, @vdsl2... 🙂

to dla czytelności dobrze byłoby rozwinąć ten opis @Arturze, nie "autor" a "autor posta"... 

 

męczy mnie to posta czy postu - zapytałem wujka ... piszą coś dopełniaczu... chyba jednak postu nie jest dobrą formą, bo autor komentarza wskazał na konotacje religijne... ha ja człowiek po 50-ce, praktykujący ... mam te ciągoty.