Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Misiek62 Szczęśliwy mężczyzna

Co do "tematu" przeniesionych wpisów, to ich nie zmieniamy, bo w założeniu po zmianach tytuły w odpowiedziach mają zniknąć. Mrugający mężczyzna


@Mikołaj 

czekam na te zmiany, czekam, co jakiś czas ktoś z Zespołu o nich wspomina... a "wielkiego wejścia" jak nie widać tak nie widać.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 pierwsza z zapowiadanych zmian już tuż, tuż! Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Dziś mam taki błąd

Przechwytywanie.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

U mnie bez błędów ale zmieniło się okienko z emotami...zmieniły się odstępy...zrobiło się "tłoczno" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

ikonki.jpg

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

Zastanawiam się czy to co mi się dzisiaj przydarzyło to jest błąd NO czy może inna przyczyna. Postanowiłem tu opisać jak uzyskałem DUBEL posta. Pisałem pewnego posta, pojawiło mi się info, że Wiktor przyznał mojemu postowi (W INNYM TEMACIE) lubię.... odruchowo kliknąłem dymek systemu, otworzył się ten inny temat, zobaczyłem który post zyskała uznanie Wikotra - zrobiłem "cofnij" w przeglądarce - pojawiło się okno pisania posta - kliknąłem "publikuj" i opublikował się ten sam post po raz drugi. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur@Jarek nie wiem jak u innych, ale u mnie nie zaznacza opcji położenia grafiki podczas pisania posta...warto by było zerknąć kontrolnie...zapamiętuje, ale nie zaczernia, jak to było przed zmianami 😉

położenie.jpg

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek, jak dla mnie jest to błąd:

krok pierwszy - wchodzę w swój profil

krok drugi - wybieram zakładkę "ostatnie rozwiązania" - z liczbą - taką jak pod avatarem - więc zakładam że to "moje otrzymane rozwiązania" - klikam u dołu "pokaż więcej" - w wyniku pojawia się strona z adresem w pasku: https://nasz.orange.pl/t5/forums/recentpostspage/post-type/message/is-solution/true/user-id/72

w sumie to nie wiem co to za tabela, ale na 100% nie jest to wykaz tematów z rozwiązaniami, a już na 1000% nie tematów w których rozwiązanie zostało przyznane mojemu postowi...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

znowu NO rzuca mi kłody pod nogi, albo za szybko klikam 😉 ale podwojony komunikat nie pierwszy raz... 

 

dwuklik.JPG


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@Piotrek, jak dla mnie jest to błąd:

krok pierwszy - wchodzę w swój profil

krok drugi - wybieram zakładkę "ostatnie rozwiązania" - z liczbą - taką jak pod avatarem - więc zakładam że to "moje otrzymane rozwiązania" - klikam u dołu "pokaż więcej" - w wyniku pojawia się strona z adresem w pasku: https://nasz.orange.pl/t5/forums/recentpostspage/post-type/message/is-solution/true/user-id/72

w sumie to nie wiem co to za tabela, ale na 100% nie jest to wykaz tematów z rozwiązaniami, a już na 1000% nie tematów w których rozwiązanie zostało przyznane mojemu postowi...


@Misiek62, masz rację, pracujemy nad poprawkami. Dodatkowy posty wyświetlane są z całej puli, a nie ograniczone do konkretnego profilu.

To co zmienimy przy okazji w zakładkach profilowych to polubienia na wyświetlanie chronologicznie, a nie po największej ilości.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek jeszcze taka ciekawostka ...

 

obszar.PNG

 

na obrazku po prawej stronie niby w "bazie wiedzy" pojawiają się jakieś cuda... sprawdziłem na kilku kompach/systemach... (XP, Win10) i przeglądarkach - Chrome, Firefox...

 

BTW... dlaczego "Bazy wiedzy" nie ma w oknie startowym, po zalogowaniu się do NO??  po zjechaniu do dołu strony znalazłem 😉