Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

Nadal system powiadamia o osiągnięciu 2 poziomów... 

 

poziomy.JPG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Wracając do rzeczywistości, dorzucę dziwne przypadłości na mobilnej. Jedna podczas edycji posta rozjechał się komunikat...

Screenshot_2017-04-01-14-45-37.pngDruga podczas przełączania między kartami...

 

 

Screenshot_2017-04-01-18-52-16.png

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73  zjedz SNICKERSA 😜 Hehe to wszystko od tego piwa 😜 😜

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur, dzięki za edycję posta. Zauważ jednak, że dopiero teraz się zalogowałem, a w moich powiadomieniach niby ja wspomniałem o sobie??? o 11.55., co zapewne było konsekwencją edycji dokonanej przez Ciebie 3 minuty później. Czy jest w tym jakaś logika?

PowiadomieniaEdycja posta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Błędy techniczne Nasz Orange

Tak 🙂
Jeśli moderator to robi, więc wychodzi, że sam edytowałeś wpis 😄

Sam tak miałem 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Równie dobrze można było usunąć całkiem, by nie zaśmiecał forum. Może i ja mogłem? Nie wiem, bo nie przyszła mi taka myśl do głowy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek  ojejej, co się tu dzieje... chciałem uzupełnić posta (w obszarze specjalnym) z użyciem kopiuj wklej, zmień rozmiar czcionki itp. a tu u góry takie duże pole z komunikatami:

 

Autoryzacja nie powiodła się.

  • Łącze, które zostało kliknięte, żąda operacji wymagającej autoryzacji, jednak autoryzacja nie powiodła się.

    Jest pięć głównych powodów, dlaczego to może się zdarzyć:

    1) Kliknąłeś łącze, które nie zostało utworzone dla Ciebie, a które jest przeznaczone w dokonywania działań na własnym koncie przez inne osoby. Jeśli inna osoba wkleiła takie łącze do treści wiadomości lub zostałeś przekierowany do takiego łącza z innego klikniętego łącza, autoryzacja nie powiedzie się i zostaniesz skierowany tutaj.

    2) Łącze było przeznaczone dla Ciebie, ale wygasła ważność kuponu autoryzacji. Jeśli tak jest, kliknij przycisk Wstecz w przeglądarce i odśwież stronę zawierającą łącze. Uzyskasz wtedy nowy kupon, a po kliknięciu łącza ponownie będzie ono działać.

    3) Wygasła sesja przeglądarki. Jeśli tak jest, kliknij przycisk Wstecz w przeglądarce i odśwież stronę zawierającą kliknięte łącze. Otrzymasz nowy kupon, a po kliknięciu łącza ponownie będzie ono działać.

    4) Twoja przeglądarka może być ustawiona na nieakceptowanie plików cookie sesji (lub plik cookie został usunięty lub użytkownik otrzymał monit i odmówił obsługi pliku cookie); w takim przypadku użytkownik powinien zmodyfikować ustawienia przeglądarki na akceptowanie plików cookie sesji i/lub zaakceptować plik cookie sesji, jeśli został wyświetlony monit, aby korzystać z tej strony.

    5) Twoja przeglądarka dotarła do tej lokalizacji z innej strony (przez łącze lub stronę zewnętrzną) albo Twoja przeglądarka lub oprogramowanie zabezpieczające mogą być ustawione na niewysyłanie informacji; w takim przypadku należy użyć łączy na tej stronie lub sprawdzić, czy ustawienia przeglądarki lub oprogramowania zabezpieczającego umożliwiają wysyłanie informacji, aby korzystać z tej strony.

 

Uzupełniająco: system XP, przeglądarka Chrome, wersji 49.0.2623.112 m, ciasteczek raczej nie blokuję...  Mam zgadywać jaki był powód - jeden z przykładowo wyliczonych?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, zawsze coś znajdziesz 😉 Podpowiedz proszę, czy udało się potem dodać tego posta, czy może musiałeś się jeszcze raz zalogować? Szukam miejsca, w którym ten komunikat Ci wyskoczył.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

@Misiek62, zawsze coś znajdziesz 😉 Podpowiedz proszę, czy udało się potem dodać tego posta, czy może musiałeś się jeszcze raz zalogować? Szukam miejsca, w którym ten komunikat Ci wyskoczył.


Zdaje się, że klikałem kilka razy "publikuj" a gdy to nie przynosiło rezultatu, po skopiowaniu tego wielozdaniowego komunikatu, użyłem naszego ulubionego "logo", które przenosi mnie na tronę startową, napisałem posta - z tym błędem - wróciłem do działu "specjalne" i jak czytam to co chciałem napisać... to prawie wszystko się zachowało... chcesz wiedzieć o czym pisałem ? To było w temacie testów nowego MO - napisałem swoje zdanie - skopiowałem info od Serki - chciałem dopisać jeszcze parę słów u dołu posta, i ... poza info że mi "wycina" nieprawidłowe HTMLe, dostałem opis jak wyżej. 

@Piotrek, to nie ja znaduję, to komunikaty, błędy same na mnie się pchają  Mężczyzna pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek @Misiek62 Tylko trzeba pamiętać, że system XP przeglądarka Chrome nie ma wsparcia i takie błędy mogą, występować wiec nie jest problem podstronie MO.

Przechwytywanie.PNG