Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Jarek napisał(-a):

Calkiem możliwe, bo też nie dostaję powiadomień z działu specjalnego 🙂


Zweryfikowałem też "tematy" - nie ma tych z "tego działu" w wykazie subskrybowanych... składa się to w jedną całość.  @Artur@Piotrek - to już poważny problem dla grupy... nie zawsze mam tyle czasu żeby "tam" zaglądać, a brak powiadomienia (jakiegokolwiek) mnie nie motywuje.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur  Jakiś kolejny błąd według mnie powinno byś że osiągnąłeś kolejną rangę.

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Artur  Jakiś kolejny błąd według mnie powinno byś że osiągnąłeś kolejną rangę.

Przechwytywanie.PNG


@Anonim, brawo Ty Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, z tego co pamiętam było to już zgłaszane i ponoć zespół już nad tym pracuje. Każdy nowy poziom jest komunikowany w taki dziwny sposób 🙂 a swoją drogą gratualcje 😉 Powoli Cię doganiam, tylko wiosennej zadyszki dostałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73, chcesz zawału dostać? Spiesz się powoli, a "zielone światełko" jeszcze troszkę na dłużej pozwoli Wam się rywalizować Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Spokojnie @Anonim 😉 Moje tempo troszeczkę "siadło" z powodu rozkręcania się sezonu budowlanego, tak jak wspominałem kilka miesięcy temu (do tego zmina stanowiska, choć nie wiem czy przejście z prywatki, na stanowisko kierownicze na etacie można nazwać awansem 😉 ). Nie mam już zbytnio czasu na pilnowanie nowych wpisów i doradzanie, chyba że akurat trafię na coś dla mnie. Jedyne na co sobie mogę pozwolić to pilne śledzenie tematów i ewentualne odezwanie się w naszych działach, po to by pokazać że żyję i miewam się dobrze 😉 Jest więc szansa na, jak to @Artur nazwał delikatnie "rywalizację" Emotikon: Bardzo szczęśliwy chociaż osobiście nie chcę się tu z nikim ścigać 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek, co Ty na taki widok: 

 

komunikaty.JPGdwa komunikaty jednocześnie ??

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur, błagam...zlituj się!!! Zobacz, jakie błędy wyskoczyły!

A-błędy.JPG

No, i jeszcze taki błąd. Zwariować idzie po Zlocie! Gdzie jest alkomat?

B-błędy.JPG@Artur, jeszcze to:

C-błędy.JPG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

No ja też nie spodziewałem się, że zlot Społeczności tak rozhula Nasz Orange, ale tylko się cieszyć! 

 

/oczywiście to był tylko Prima Aprilisowy żart 😉

 

zrzut.png

😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

No ja też nie spodziewałem się, że zlot Społeczności tak rozhula Nasz Orange, ale tylko się cieszyć! 

 

zrzut.png

😉


Ten wzrost ilości użytkowników to zapewne dawno zapowiadane uruchomienie usług Orange Polska w republice San Escobar ?