Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


burebusek napisał(-a):

mabud73 napisał(-a):
@berebusek, nie patrz na daty. W niektórych przypadkach, przy przenoszeniu postów do odpowiedniego działu daty mogą się pomieszać. Są to efekty offtopu w innych wątkach 😉

Rozumiem, że każda ingerencja może przynieść efekt niezamierzony. Jednakże, w trosce o funkcjonalność, każda uwaga tutaj skierowana ma sens. Także i ta, że odpowiadając @mabud73 na Twój post, zwracam uwagę na brak tego w moich powiadomieniach, co raczej nie zdarzało się wcześniej. No i na priv reszta. 

W "Zatrzymane chwile" ten sam problem.


Kurcze u mnie też braki powiadomienia w sytuacji gdy @Artur o mnie wspomniał - w grupie specjalnej... nie pierwszy raz.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Braki powiadomień wynikają czasami z braku poprawnego otagowania użytkownika, w tym przypadku Ciebie, przez mobilną przeglądarkę, w której nie ma podpowiedzi takich jak w standardowej przeglądarce...powyżej błąd w wpisaniu bere/bure i już brak powiadomienia 🙂
@Misiek62, zerknij na poprawność otagowania Cię przez Artura w temacie o którym wspomniałeś. Może tam jest problem... 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Misiek62 napisał(-a):


 


Kurcze u mnie też braki powiadomienia w sytuacji gdy @Artur o mnie wspomniał - w grupie specjalnej... nie pierwszy raz.

@Misiek62, Już nie tylko błędy oraz "skakanie" w "Błędy technicze Nasz Orange", "Przywitaj się", ale za dużo tego. W "Powiadomienia" widzę, a już w tematach takie coś, czego szukam i nie mogę odnaleźć. Zresztą tę odpowiedź generuję ze strony 26, chociaż widzę 27-ą.

Tematy.PNG


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
Braki powiadomień wynikają czasami z braku poprawnego otagowania użytkownika, w tym przypadku Ciebie, przez mobilną przeglądarkę, w której nie ma podpowiedzi takich jak w standardowej przeglądarce...powyżej błąd w wpisaniu bere/bure i już brak powiadomienia 🙂
@Misiek62, zerknij na poprawność otagowania Cię przez Artura w temacie o którym wspomniałeś. Może tam jest problem... 🙂

 

Mały zrzucik i pytanie - @mabud73 dostałeś info w widocznej dacie?

 

tagi.JPG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Hmmm, @Misiek62, nie mam, ale mam powyłączane powiadomienia w niektórych wątkach...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73  jak już to nie raz tu gdzieś pisałem, mam wyłączone powiadomienia na e-mail, innych - tych które objawiają się liczbą przy dzwoneczku raczej nie wyłączałem, ale, zweryfikuję jeszcze raz swoje ustawienia.  

 

Update. Dodaję obrazek... z ustawieniami. 

powiadomienia.JPG 

przy takich ustawieniach, jak widać, pojawiają się cyferki gdy ktoś o mnie wspomni (za opisanymi wcześniej wyjątkami - brak info że Artur mnie otagował) , albo gdy ktoś odpowie w temacie, w którym się wypowiadałem... Dodam, że przy wyliczeniu tych tematów, dla żadnego nie mam "ptaszka" w checkbox'ie - więc na e-mail nic nie dostaję - i tak chcę.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, zweryfikowałem czego powinno dotyczyć wywołanie. Teraz już wiem. Też nie dostałem info o wywołaniu w temacie propozycji utworzonym przez Artura. No cóż, błędy wiosenne 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
@Misiek62, zweryfikowałem czego powinno dotyczyć wywołanie. Teraz już wiem. Też nie dostałem info o wywołaniu w temacie propozycji utworzonym przez Artura. No cóż, błędy wiosenne 🙂

Więc wygląda mi na to, że dział "specjalne" jest pomijany przez te powiadomienia.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Błędy techniczne Nasz Orange

Calkiem możliwe, bo też nie dostaję powiadomień z działu specjalnego 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

To musi być błąd. Z działu "specjalne" z innych tematów powiadomienia miałem normalnie...nawet ostatni temat o plakietkach OH...bodajże poruszony w piątek...