Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Dzięki, @Matt55, to "Pierwsze lądowanie" to miała być kurde niespodzianka 😛 Pod koniec tygodnia powinien pojawić się u wszystkich, a póki co nie powinien być u nikogo. Potwierdzisz, że już się nie wyświetla?

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Tak, dzisiaj już pierwsze lądowanie nie wyświetla się. Sorry, że spaliłem niespodziankę - no nie wiedziałem. 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

hehe, no problem, kolejne pojawienie się już powinno być "kontrolowane" i wyświetlać się tylko raz, a po zamknięciu - zniknąć 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Błędy techniczne Nasz Orange

i mnie też dopadło okienko "pierwsze lądowanie" - po zamknięciu i odświeżeniu strony wyświetla się po chwili nieaktywności - ile razy trzeba je zamknąć? ....

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Zdaje się, że nasze IT musi testować "na żywym organizmie", wybaczcie, za 1-2 dni już powinno być ok, czyli otwierać się do momentu, gdy sami zamkniemy popup.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur a mnie jeszcze nie dopadło to łądowanie 😞

😉 system boi się miśka?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Na jego miejscu też bym się bał 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Błędy techniczne Nasz Orange

Zauważyłem nowy błąd na Nasz Orange. Mianowicie w momencie wejścia na nowy poziom pojawiają się takie komunikaty i przychodzą również dwie wiadomości prywatne mówiące o dwóch rangach przy czym pierwsza dotyczy awansu, a druga też tylko znów na niższy. Ciekawa sprawa. 😉

 

no.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Jest "remont" są awarie 😉 Osobiscie staram się nie zwracać uwagi na małe wpadki "silnika", dopóki ekipa nie skończy tuningu 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Błędy techniczne Nasz Orange

Ja też nie przywiązuję do tego uwagi, ale widać, że tych błędów jest wiele, więc tylko zgłaszam pewne usterki. Wiadomo, że po drugiej stronie nie wszystko widać. 🙂