Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat
  • 55
  • 23
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

[ Edytowane ]

Witam. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi czego dotyczą się te opłaty, które zostały pobrane mojej cioci z konta (chodzi o sekcję pozostałe)? Ma zetafona i klasyczny telefon, który nie ma dostępu do internetu.

screenshot.png

Starzy ludzie siadają i pytają: "Co to jest?" a młodzi pytają: "Co mogę przy pomocy tego zrobić?".

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 814
  • 1422
  • 155

Za co pobiera pieniądze?

[ Edytowane ]

Powodem są zapewne zamówienia w ramach usługi Zamów z Orange - mogą to być np. utwory, tapety czy inne produkty dostępne na stronie orange.pl albo innych stronach czy aplikacjach. Aby je zablokować, jak wspomina @Piotrekk85, wystarczy założyć Blokadę na usługi elektroniczne. W Orange założenie jak i korzystanie z takiej blokady jest bezpłatne (nie jest ona częścią blokady usług premium).

Inna możliwość jest taka, że to SMS-y MT (prenumeraty płatnych SMS-ów przychodzących) - nie wiemy kiedy dokładnie założyłeś blokady

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 24353
  • 12484
  • 1121

Za co pobiera pieniądze?

Koszty sugerują usługi premium (pełne złotówki plus VAT).
Dokładniejsze informacje uzyskasz kierując zgłoszenie na BOK przez Mój Orange lub dzwoniąc na infolinię 510100100.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 55
  • 23
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

@Piotrekk85 wiesz co jest najdziwniejsze? Jakiś czas temu uruchamiałem wszystkie blokady jakie są dostępne, a mimo to dalej jej wyżera kase z konta.

Starzy ludzie siadają i pytają: "Co to jest?" a młodzi pytają: "Co mogę przy pomocy tego zrobić?".
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24353
  • 12484
  • 1121

Za co pobiera pieniądze?

A możesz zrobić screen z sekcją blokady? oczywiście chowając numer w razie wu
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 55
  • 23
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Proszę Ciebie bardzo.Bez tytułu.png

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24353
  • 12484
  • 1121

Za co pobiera pieniądze?

A widzę, gdzie może być przyczyna. Nie masz blokady na usługi elektroniczne.
Ale i tak proponuję uzyskać potwierdzenie przez BOK co naprawdę pobierało środki. Bo pewności na 100% nie mam.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 55
  • 23
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Zarzuce jeszcze ta blokadę. Ciotka dzwoniła na Orange, ale nic konkretnego się nie dowiedziała. Pewnie dlatego, bo jest starszą osobą i nie zrozumiała.
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 814
  • 1422
  • 155

Za co pobiera pieniądze?

[ Edytowane ]

Powodem są zapewne zamówienia w ramach usługi Zamów z Orange - mogą to być np. utwory, tapety czy inne produkty dostępne na stronie orange.pl albo innych stronach czy aplikacjach. Aby je zablokować, jak wspomina @Piotrekk85, wystarczy założyć Blokadę na usługi elektroniczne. W Orange założenie jak i korzystanie z takiej blokady jest bezpłatne (nie jest ona częścią blokady usług premium).

Inna możliwość jest taka, że to SMS-y MT (prenumeraty płatnych SMS-ów przychodzących) - nie wiemy kiedy dokładnie założyłeś blokady

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Poziom 39, Guru ****
  • 24353
  • 12484
  • 1121

Za co pobiera pieniądze?

@przemek5994: wyślij zapytanie do BOK jak masz dostęp do Mój Orange. Powinni się dokopać do przyczyny Emotikon: Szczęśliwy

A Twoja Ciocia nie dostaje dziwnych smsów? skorzystanie z usług premium czy elektronicznym na pewno skutkuje późniejszym smsem.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 19, Pasjonat
  • 55
  • 23
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Mówi, że dostaje, ale dokładnej treści nie znam, bo nie widuje się z nią codziennie, a ona takie SMS-y usuwa od razu.
0 Lubię to
Odpowiedz