Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Za co pobiera pieniądze?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Witam. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi czego dotyczą się te opłaty, które zostały pobrane mojej cioci z konta (chodzi o sekcję pozostałe)? Ma zetafona i klasyczny telefon, który nie ma dostępu do internetu.

screenshot.png

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Za co pobiera pieniądze?

Powodem są zapewne zamówienia w ramach usługi Zamów z Orange - mogą to być np. utwory, tapety czy inne produkty dostępne na stronie orange.pl albo innych stronach czy aplikacjach. Aby je zablokować, jak wspomina @Piotrekk85, wystarczy założyć Blokadę na usługi elektroniczne. W Orange założenie jak i korzystanie z takiej blokady jest bezpłatne (nie jest ona częścią blokady usług premium).

Inna możliwość jest taka, że to SMS-y MT (prenumeraty płatnych SMS-ów przychodzących) - nie wiemy kiedy dokładnie założyłeś blokady

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Za co pobiera pieniądze?

Koszty sugerują usługi premium (pełne złotówki plus VAT).
Dokładniejsze informacje uzyskasz kierując zgłoszenie na BOK przez Mój Orange lub dzwoniąc na infolinię 510100100.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

@Piotrekk85 wiesz co jest najdziwniejsze? Jakiś czas temu uruchamiałem wszystkie blokady jakie są dostępne, a mimo to dalej jej wyżera kase z konta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Za co pobiera pieniądze?

A możesz zrobić screen z sekcją blokady? oczywiście chowając numer w razie wu

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Proszę Ciebie bardzo.Bez tytułu.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Za co pobiera pieniądze?

A widzę, gdzie może być przyczyna. Nie masz blokady na usługi elektroniczne.
Ale i tak proponuję uzyskać potwierdzenie przez BOK co naprawdę pobierało środki. Bo pewności na 100% nie mam.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Zarzuce jeszcze ta blokadę. Ciotka dzwoniła na Orange, ale nic konkretnego się nie dowiedziała. Pewnie dlatego, bo jest starszą osobą i nie zrozumiała.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Za co pobiera pieniądze?

Powodem są zapewne zamówienia w ramach usługi Zamów z Orange - mogą to być np. utwory, tapety czy inne produkty dostępne na stronie orange.pl albo innych stronach czy aplikacjach. Aby je zablokować, jak wspomina @Piotrekk85, wystarczy założyć Blokadę na usługi elektroniczne. W Orange założenie jak i korzystanie z takiej blokady jest bezpłatne (nie jest ona częścią blokady usług premium).

Inna możliwość jest taka, że to SMS-y MT (prenumeraty płatnych SMS-ów przychodzących) - nie wiemy kiedy dokładnie założyłeś blokady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Za co pobiera pieniądze?

@przemek5994: wyślij zapytanie do BOK jak masz dostęp do Mój Orange. Powinni się dokopać do przyczyny 🙂

A Twoja Ciocia nie dostaje dziwnych smsów? skorzystanie z usług premium czy elektronicznym na pewno skutkuje późniejszym smsem.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Za co pobiera pieniądze?

Mówi, że dostaje, ale dokładnej treści nie znam, bo nie widuje się z nią codziennie, a ona takie SMS-y usuwa od razu.