Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

Ja również złożyłem wniosek o przeniesienie nr telefonu. Dostałem numer tymczasowy, który jak się okazało należy do kogoś innego. "Konsultant" Orange ,podczas rozmowy kilkakrotnie stwierdził, że mojego wniosku nie może znaleźć i  mam zwrócić się do PLAY (bo oni mają więcej danych o mnie). Nie pomogły żadne argumenty, że przecież wniosek złożyłem do Orange- z uporem powtarzał, że mam się zwrócić do Play. Nie wiem, czy ktoś podpina się pod Orange w celu uzyskania danych szczególnych o klientach, czy mają ogólnie "artystyczny nieporządek w systemie". Nigdy więcej nie chcę korzystania z usług takiego operatora.

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Problem z przeniesieniem numeru – moderator Michał

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5540
  • 22441
  • 185

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

@Były12 

Czy życzysz sobie w związku z opisaną sytuacją jakiejś rady, czy chcesz się po prostu wyżalić?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3879
  • 19

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

Nie wiem jak ten konsultant patrzy skoro Twojego wniosku na przeniesienie nie widzi. I co niby Play na widzieć o numerze tymczasowym jaki przydzieliła inna sie?  Ja  też o takich cudach jak przypisanie jaki numer tymczasowy numeru który należy do innej osoby nie słyszałam. Jak widać są rzeczy które się fizjologom nie śniły. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

Jestem ostatnim człowiekiem, który mógłby się żalić. Pokazałem jedynie szczątkowy obraz działania tego operatora na moim przypadku. Każdy może to interpretować jak chce. Ja natomiast nie odpuszczę "zagubienia"  moich danych.Czy wyciekły?. Podjąłem już odpowiednie działania w tej sprawie, ale jeżeli Ty jako ekspert masz jeszcze jakiś sensowny pomysł, to chętnie wysłucham.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13253
  • 54373
  • 637

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

@Były12  należy, czy należał?? To dobre i uzasadnione pytanie. Jeśli należy, to nadużycie, jeśli należał, to normalna procedura obrotu zdanymi i odzyskanymi numerami...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1633
  • 5635
  • 61

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

@Były12Jesteś pewny, że osoba nieuprawniona ma dostęp do twoich danych.

Przeniesienie numeru spowodowało nadanie nr tymczasowego, który powinien być widoczny na Twoim MO.

Coś tam nie zadziałało jak trzeba.

Mamy teraz rozumieć, że twoje dane zostały przypisane do numeru tymczasowego i do konta tego numeru ma dostęp inna osoba i być może w związku z tym procedura przenosin nie została zakończona prawidłowo.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2036
  • 6309
  • 69

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5540
  • 22441
  • 185

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

@Były12 

Za głupi jestem, żeby na podstawie tak szczątkowego opisu cokolwiek doradzić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.


@andrzej1441napisał(-a)

@Były12Jesteś pewny, że osoba nieuprawniona ma dostęp do twoich danych.

Przeniesienie numeru spowodowało nadanie nr tymczasowego, który powinien być widoczny na Twoim MO.

Coś tam nie zadziałało jak trzeba.

Mamy teraz rozumieć, że twoje dane zostały przypisane do numeru tymczasowego i do konta tego numeru ma dostęp inna osoba i być może w związku z tym procedura przenosin nie została zakończona prawidłowo.




Nr tymczasowy został wyświetlony na monitorze (oraz skopiowany). Czy osoby nieuprawnione mają dostęp do moich danych?. Nie wiem.

Czy to błąd w systemie operatora, czy inne działanie?- Nie wiem.
To nie ja będę ustalał, gdzie trafiły moje dane, gdyż nie jest to w moich uprawnieniach, czy kompetencjach. Skoro operator nie chce wyjaśnić, to na pewno wyjaśnią to osoby o właściwych uprawnieniach.

W sieci nic nie ginie, bynajmniej dla fachowców.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5540
  • 22441
  • 185

Przy przeniesieniu dostałem numer tymczasowy, który należy do kogoś innego.

@Były12napisał(-a)


...
na pewno wyjaśnią to osoby o właściwych uprawnieniach.

...


Więc temat można chyba uznać za zamknięty.