Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można aktywować promocję 300GB/rok na przeniesionym numerze?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Czy można aktywować promocję 300GB/rok na przeniesionym numerze?


@IreneuszCDnapisał(-a)

Ta promocja jest dla nowych użytkowników, kupując starter w kiosku, bez problemów te 300GB uzyskasz, nie musi być dedykowany starter, kwestia doładowania 5zł, promocja pokaże się wtedy w aplikacji Mój Orange, niedawno bo 3 Czerwca z tego skorzystałem 😉


Czy można aktywować 300GB na przeniesionym numerze?

 

 

 

_____________________

*Post wydzielony z tematu "Czy komuś udało się obecnie aktywować promocję 300GB/rok, na innym starterze niż dedykowany?" - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11656
  • 52

Czy można aktywować promocję 300GB/rok na przeniesionym numerze?

Napiszę krótko tak, przenosiłem nr z FLEX i 3 Czerwca aktywowałem ten pakiet, przenosząc numer z FLEX do prepaid Orange, jest się nowym użytkownikiem/ abonentem, tak jak od innego operatora (ta promocja obejmuje nowych klientów), ta promocja obowiązuje też aktywowane startery i nie ważne czy mają taką promocję.

W ramach Promocji Abonenci, którzy aktywowali numer w sieci Orange po 31 maja 2022 r. oraz doładują Konto Główne za
min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania oraz wyślą SMS-a o treści 300GB na 811 (koszt 0zł) otrzymają za darmo Bonus w
postaci 300 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 25 GB każda < to z regulaminu 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Czy można aktywować promocję 300GB/rok na przeniesionym numerze?

@Windowv2  Na przeniesionym numerze spokojnie można aktywować 300GB po doładowaniu za 5 zł zgodnie z warunkami promocji.